Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Já jo. Odkaz jsem ti posílal jenom proto že tam je napsáno že má homologaci.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

feroj píše:Ďakujem... z diaľky to vyzerá ako s centrálnym uchytením ala 911

chcel som za rozumnú cenu niečo ľahšie a lepšie ako tam dáva výrobca...
Pôvodne som pozeral tie doplnkové STi, ale predajca mi povedal, že sú rovnako ťažké, alebo ešte ťažšie ako 18" na Levorgu - teda nie sú kované...

OZ začína kované až od 19" a to už je aj cena skoro dvojnásobná... hlavne 19" som tam už nechcel, aj keby sa z cenou niečo dalo urobiť .. HLT je niečo medzi kovanými a lepšími klasickými... výhoda je že sú použiteľné celoročne (možno raz skončia ako zimné )
Protože o těch sti uvažuji, tak jsem si dal tu práci a zeptal jsem se u Subaru. Sti kola na Levorga B3110AL051 váží 10,33kg. To je o kilo míň než standartně dodávaný kola ty váží 11,39kg.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 73
Registrován: pon zář 18, 2017 12:51 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od HonzaS »

námořník píše:
Protože o těch sti uvažuji, tak jsem si dal tu práci a zeptal jsem se u Subaru. Sti kola na Levorga B3110AL051 váží 10,33kg. To je o kilo míň než standartně dodávaný kola ty váží 11,39kg.
Spíš jestli "feroj" neměl na mysli tato STI kola 28111VA030. Ty jsou stejně těžká, jako OEM kola.
Přílohy
fd56b6.png
Připoj se ke skupině majitelů a fanoušků Subaru Levorg na Telegramu: https://t.me/subarulevorg

Subaru Levorg
Subaru Tribeca 3.6
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Sti 8.5 x 18 jsou o půl kila lehčí a 8, 5x19 o 1,5kg těžší
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 73
Registrován: pon zář 18, 2017 12:51 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od HonzaS »

Technické otázky:
1. co tankujete za benzín? Značku (zkušenosti), oktany, aditiva?
2. nechávali jste ošetřit auto antikorozní ochranou? Prodejce mi tvrdil, že z výroby ochranu má. Trvanlivost cca 2 roky.
Připoj se ke skupině majitelů a fanoušků Subaru Levorg na Telegramu: https://t.me/subarulevorg

Subaru Levorg
Subaru Tribeca 3.6
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Já tankuju Benzina, Shell nebo Tesco. Občas dám 100oct. a žádný rozdíly ať už ve spotřebě, nebo pružnosti nepozoruju.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od SubarákDejf »

HonzaS píše:Technické otázky:
1. co tankujete za benzín? Značku (zkušenosti), oktany, aditiva?
2. nechávali jste ošetřit auto antikorozní ochranou? Prodejce mi tvrdil, že z výroby ochranu má. Trvanlivost cca 2 roky.
1. Tankoval jsem u různých pump, 95ku i 98ku, ale nevšiml jsem si zatím žádného rozdílu. Takže tankuju EuroOil 95, tu verzi s aditivy, hlavně kvůli pocitu. Ale protože postupné karbonování hned znát nebude, dopřeju motoru občas 98 s ETBE a budu doufat, že to něco vyčistí. Pokud to tak teda funguje :-)

2. O ochraně spodku uvažuju.
BONUS: Navzdory názorům i tady na fóru jsem si nechal auto napatlat PICATEKem Diamond, navíc v aplikačním centru, takže mohu přispět vlastní zkušeností. Nevím, jak funguje ohledně ochrany laku před UV zářením, ale hydrofobní vlastnosti jsou nulové nebo minimální. NA čelním skle nedosahuje Pikatec schopností ani obyčejných tekutých stěračů ve spreji z benzínky za 80 korun. Tedy velké zklamání. Měl jsem radost, že podpořím výsledek českého výzkumu, ale ta radost už mě poněkud opustila :-)

A už mám taky přezuto...
Přílohy
_20171028_121058[1].JPG
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od SubarákDejf »

Ad AUDIO:

Nerozumím jedné věci. Pokud pustím hudbu z flashky, CD, bluetooth nebo DAB rádia, tak je zvuk v pohodě. Ale klasické FM rádio zní opravdu dost podprůměrně. Čím to, proboha, je? Chápu, že tam dali slabší repráky, ale je vidět, že třeba z toho digitálního příjmu dokážou hrát na takové úrovni, že to neruší. Ale co tam vyvedli s tím FM, to mi hlava nebere...
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od slavoj71 »

Je tu nějak mrtvo, tak alespoň pro inspiraci posílám foto silničky na Kaunertaler Gletscher, kde jsem se minulý týden proháněl. Tahle cesta je pro tohle autíčko jak dělaná, takže nádhera. V pondělí a v úterý dokonce na sněhu. >B-)
P.S. Modrý podsvícení interiéru je zcela decentní, ani v naprosté tmě nijak neruší, takže ok.
Přílohy
20171123_134218.jpg
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Vladoslavo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 21, 2017 9:16 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Vladoslavo »

Páni, čo poviete na model 2018?
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

slavoj71 píše:Je tu nějak mrtvo, tak alespoň pro inspiraci posílám foto silničky na Kaunertaler Gletscher, kde jsem se minulý týden proháněl. Tahle cesta je pro tohle autíčko jak dělaná, takže nádhera. V pondělí a v úterý dokonce na sněhu.
P.S. Modrý podsvícení interiéru je zcela decentní, ani v naprosté tmě nijak neruší, takže ok.
Tak když je tu mrtvo, tak se trochu rozkecam :-D . Já jsem prostě nějakej světloplachej či co, mě vadí v noci i displej rádia, tak ho vypínam a budíky dávám na střed. Mám pocit, že potřebuju nerušeně vidět jen to co je přede mnou. Asi budu muset na oční, zřejmě starej zrak. Mě se to podsvícení děsně líbí, ale asi bych ho nezvládl, bohužel. Už se těším na vánoční volno na TUX >B-)

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

To já se dostanu na hory až únor/březen. Sjezdovky Kronplatz a běžky Gsieser Tal. Doufám že mi zase vyjde běžkaření v kraťasech :-). Přikládám fotku co mi minule naměřili hodinky na sluníčku :-).
Přílohy
2014-03-09 13.56.56.jpg
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
HonzaS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 73
Registrován: pon zář 18, 2017 12:51 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od HonzaS »

Vladoslavo píše:Páni, čo poviete na model 2018?
MY2018 vlastním, ale nemám jak porovnat s předcházejícími MY. Respektive jsem měl testovačku MY2017.
Na co jsem si velice rychle zvykl, jsou natáčecí LED světla. Moc příjemná fíčura.
O proti předcházejícímu MY dostal Levorg spíše kosmetické změny.
Připoj se ke skupině majitelů a fanoušků Subaru Levorg na Telegramu: https://t.me/subarulevorg

Subaru Levorg
Subaru Tribeca 3.6
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

No, změnilo se toho docela dost, včetně motoru.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od newli »

Ad audio v levorgu - dost me zaujala poznamka, ze FM radio hraje mizrne, zatimco flashka nebo DAB je slusne. Vzhledem k tomu, ze jeste nedavno hralo DAB radio ve srovnani s FM dost mizerne (priserny datovy tok), tak je to dost zajimavy a zaroven alarmujici poznatek. Aspon me teda prijde. S radiem ve starem legacy jsem si taky uzil, ale to je z jineho soudku ...
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Odpovědět

Zpět na „Levorg“