Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od hamoun »

tak to je uz pokrok ...
ale cisla pres 100 jsou jeste lepsi
... ale to byva jen u rozjezdu ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Traveller »

Naštěstí když se tam začnou objevovat ty vyšší hodnoty, tak většinou není moc času je sledovat. :-DDD :-DDD :-DDD
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

tracid píše: Nevim co myslis hornim radkem, kazdopadne mam MY18 a tam je jiny display. U tri budiku si nejsem jisty, ale tak na 90% bych rekl, ze tam okamzita spotreba neni. Dneska uz do auta nejdu, ale zitra se na zkusim podivat,
Tak jsem si to overil, mezi tremi budiky opravdu neni/nejde nastavit.
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

Fleggy píše:Nevím, jak to má MY17, ale v MY16 číselné vyjádření okamžité spotřeby nebylo. Aspoň já ho nenašel. Ale byl tam pěkný histogram spotřeby, který zase není v MY18.

EDIT: píšu o Levorgovi
Mám taky MY16 a číselnou okamžitou tam mám, nastavíš si to uprostřed na displeji v horním řádku
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Sice už nemám jak si to prohlédnout, ale co myslíš tím horním řádkem?
Uživatelský avatar
MKo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 228
Registrován: sob pro 25, 2010 3:00 pm
Jméno a příjmení: Martin Komora

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od MKo »

Fleggy píše:Sice už nemám jak si to prohlédnout, ale co myslíš tím horním řádkem?
Kuk: https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 03#p344003
Obrázek → Subaru Levorg 1.6 GT-S (MY2017)
Obrázek → Subaru XV 2.0i EXECUTIVE (MY2018) - (láska mojej ½-ky)
Obrázek → Subaru Impreza 2.0D Sport (MY2011)

EX:
Obrázek → Subaru XV 2.0i COMFORT CVT (MY2016) - (EX láska mojej ½-ky)
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

Fleggy píše:Sice už nemám jak si to prohlédnout, ale co myslíš tím horním řádkem?

přesně jak ukazuje MKo na foto, mám to stejně, odpoledne mohu také vyfotit :D
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Dík, nějak jsem to přehlédl. To mi v MY16 uniklo, ale v Subaru to nemám potřebu sledovat :)
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Včera a potažmo dnes se mi stala zajímavá věc. Odpoledne po práci sednu do auta a vyrážím na 35 km cestu domů. Asi půl kilometru po rozjezdu jsem zaregistroval netypický zvuk. Nevím k čemu bych to přirovnal, ale asi něco jako když soustružíte kovovou kulatinu nebo prostě tření dvou kovů o sebe, ale velmi potichu. Všiml jsem si, že zvuk začne být slyšitelný kolem 40km/h. Zároveň jsem měl pocit, že auto musím do pohybu více nutit a po ubrání plynu ztrácí rychleji rychlost než je běžné. První co mě napadlo bylo, že je někde chytnutá brzda, ale po dojezdu jsem zkoušel sahat na všechny disky žádný nebyl výrazně teplejší než ostatní. Ráno jsem jel opět do práce a problém úplně zmizel, ale po odjezdu z práce to začalo znova. Takže mě napadá, že by to mohlo mít nějakou souvislost s horkým počasím. Zkoušel jsem úplně vypnout ventilaci a chovalo se to pořád stejně, takže klima to dělat asi nebude...Není to nic extrémně výrazného a kdybych to auto půjčil někomu kdo Levorgem nejezdí tak asi nepozná, že je něco v špatně takže si tipnu, že kdybych jel do servisu tak se akorát dozvím, že se závada neprojevila. Nemůže to třeba dělat CVT vlivem toho vedra?
Asi bych to normálně nijak moc neřešil a prostě počkal co se z toho vyvrbí, ale zítra mě čeká 350 km cesta a jsem z toho trochu nervozní :-/
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od feroj »

vizuálne skontrolovať pod autom, či niečo nechýba, prípadne niečo netrčí... kamienok medzi brzdovým kotúčom a krycím plachom???

Skús v "S" režime na pevne zaradený rýchlostný stupeň(nebude meniť pomer), trebárs na 2-ku z 2000ot na aspoň 5500... a či tam niečo bude počuť... prípadne skúsiť ešte na 3, 4... a čo sa deje - ak CVT tak by sa to mohlo nejako prejaviť, nič iné ma nenapadá
robb
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 06, 2018 2:45 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od robb »

Zdravím vespolek,

před pár týdny jsem pořídil Levorga 2018 Comfort. Zatím velká spokojenost s celým autem, především jízdními vlastnostmi a zpracováním :)

Pročítal jsem místní fórum a měl bych dotaz týkající se upozornění na nezapnuté pásy:
- Hodně mě štve tohle otravné pípání, lze nějakým způsobem vypnout? Na youtube jsem našel spoustu tutoriálů na ostatní modely Subaru s trikem na 20x zapnutí/vypnutí pásu u řidiče, kterým se to dalo omezit. Nicméně zkoušel jsem u Levorga a nefungovalo. Máte s tím někdo zkušenost?
Nechystám se jezdit bez pásů, ale vadí mi tohle upozornění třeba při parkování nebo zastavování, kdy se spolujezdec odpoutá při zastavování a hned se to spustí apod.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od quickly »

robb: vítej u nás na SFC *_*=*_* , ještě musíš napsat 2 příspěvky a budeš moci posílat interku. Na (ne)zapnuté pásy je asi jediná možnost koupit v Čině adaptér - tady
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
robb
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 06, 2018 2:45 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od robb »

quickly: Díky za přivítání.
Adaptér určitě nechci, to bych raději odpojil kabel než spoléhat v případě nehody na kousek plastu z Číny s tím, že by měl udržet můj pás :) Doufal jsem, že na to bude nějaké elegantnější řešení...
Uživatelský avatar
Karlík1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pon pro 25, 2017 7:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Karlík1 »

robb píše:Zdravím vespolek,

před pár týdny jsem pořídil Levorga 2018 Comfort. Zatím velká spokojenost s celým autem, především jízdními vlastnostmi a zpracováním

Pročítal jsem místní fórum a měl bych dotaz týkající se upozornění na nezapnuté pásy:
- Hodně mě štve tohle otravné pípání, lze nějakým způsobem vypnout? Na youtube jsem našel spoustu tutoriálů na ostatní modely Subaru s trikem na 20x zapnutí/vypnutí pásu u řidiče, kterým se to dalo omezit. Nicméně zkoušel jsem u Levorga a nefungovalo. Máte s tím někdo zkušenost?
Nechystám se jezdit bez pásů, ale vadí mi tohle upozornění třeba při parkování nebo zastavování, kdy se spolujezdec odpoutá …
Vítám mezi SUBARISTY. Moje zkušenost, když jedeš méně než 20 km/hod tak nepípá, typicky při parkování, u spolujezdce nevím, ty nevozím.
Aktuální: Levorg 1,6GT-S SPORT MR2018
Ex: 1000 MBG, 100, 105, 120, Favorit, Felicia, 2x Octavia combi vše benzin, manuál
Karlík1
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Traveller »

Těch 20km bude asi společná hodnota pro všechny modely subaru. Holt to chce parkovat pomalu. ;-D ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Levorg“