Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

námořník píše:To nemám, tak je mi to fuk . Řekl bych že je si potřeba rozhodnout, jestli se chceš rozhodovat sám a nebo to nechat na Levorgovi.
Vypnout auto dalkovy zatim zvladlo cokoli s cim jsem jezdil vcetne treba Opelu Astra, tak nechapu proc zrovna Subaru z toho dela vedu [FUCK PC]
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Tak to ti neodpovím. Každý auto má něco co není úplně skvěle vyřešený. Zrovna s tímhle žádnej problém nemám. Prostě si je zapnu nebo vypnu. A pokud jedu někde kde při 50ti km/h potřebuju dálkový a svítím s nima, tak si myslím že nepotrebuju natáčení.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

námořník píše:Tak to ti neodpovím. Každý auto má něco co není úplně skvěle vyřešený. Zrovna s tímhle žádnej problém nemám. Prostě si je zapnu nebo vypnu. A pokud jedu někde kde při 50ti km/h potřebuju dálkový a svítím s nima, tak si myslím že nepotrebuju natáčení.
Pro me typicky priklad - zatackovita cesta lesem v noci - nataceni se hodi at vidis do zatacek a dalkovky se hodi i pri 50 km/h at clovek v dostatecnem predstihu vidi jestli je nekde u cesty zver.
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

No vidíš, tak kvůli tý zvěří svítím v lese když nejede nikdo proti, vždycky dálkovejma. A jak řekl klasik, můžeš s tím nesouhlasit, to je ale všechno co proti tomu můžeš delat.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

námořník píše:No vidíš, tak kvůli tý zvěří svítím v lese když nejede nikdo proti, vždycky dálkovejma. A jak řekl klasik, můžeš s tím nesouhlasit, to je ale všechno co proti tomu můžeš delat.
No a ja bych rad taky svitil a zaroven bych nerad prisel o nataceni v zatackach, protoze je to taky fajn :) Nicmene, abychom to nejak uzavreli asi teda budu muset pozadat servis at mi ty auto dalkovky vypnou.
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

tracid píše:
No a ja bych rad taky svitil a zaroven bych nerad prisel o nataceni v zatackach, protoze je to taky fajn Nicmene, abychom to nejak uzavreli asi teda budu muset pozadat servis at mi ty auto dalkovky vypnou.
v XT je na vypnutí natáčení světlometů samostatný čudlík. ALe XT zase nemá automatické dálky.....

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Jasně, tak dej vědět co ti na to v servisu řekli .
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Trosku to v konverzaci zapadlo, nekdo dalsi kdo by mel komentar k nize uvedenym zalezitostem?

Mel bych par dotazu predtim, nez se s tim obratim primo na prodejce:
1. Spatne se mi dovira kapota. Kdyz ji pustim z predepsane vysky 30cm tak ji plynove vzpery natolik zbrzdi, ze nezaklaple uplne a musim ji dovrit dotlacenim, ikdyz se to nema. Vetsi vyska nebo vetsi svih nepomuze, vzpery jsou natolik silne, ze kapota nenabere dostatecnou rychlost. Stava se to nekomu taky?
2. Tesneni patych dveri je v miste pred zamkem dveri otlacene v sirce cca 1 cm, mate to tam taky nebo je to zavada?
3. Daji se nejak vypnout automaticke dalkove svetla, bez navstevy servisu? Nevadi mi ani tak, ze nereaguji uplne optimalne pri zhasnuti jako spise to, ze se ne vzdy spusti kdyz chci - treba pri pomale jizde.
4. Autoradio mi nechce brat moji flashku na 64GB s exfat. Mensi starsi flashky s fat32 bezi v pohode. Je tam obecne nejaka limitace nebo proste problem s konkretnim kusem flash?
5. Resil nekdo vymenu originalniho autoradia za neco jineho? Existuje jine autoradio, ktere by se umelo spojit s infotainmentem vozu?
6. System roletky zavazadloveho prostory mi prijde zoufaly - hlavne rozperna tycka, ktera drzi predni cast - pokud si nastavim sklon sedacek tak ji vyrazim ven. Existuje nejake lepsi aftermarket reseni?
7. Pri jizde ustalenou rychlosti po meste motor toci kolem 1200 ot. a obcas pritom neprijemne duni (hlavne pri potrebe mirne vyssiho vykonu). Auto ma zatim najeto 300km, spravi se to casem az se rozjezdim nebo to v tech otackach duni porad?
Uživatelský avatar
HonzaS
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 73
Registrován: pon zář 18, 2017 12:51 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od HonzaS »

tracid píše:Trosku to v konverzaci zapadlo, nekdo dalsi kdo by mel komentar k nize uvedenym zalezitostem?

Mel bych par dotazu predtim, nez se s tim obratim primo na prodejce:
1. Spatne se mi dovira kapota. Kdyz ji pustim z predepsane vysky 30cm tak ji plynove vzpery natolik zbrzdi, ze nezaklaple uplne a musim ji dovrit dotlacenim, ikdyz se to nema. Vetsi vyska nebo vetsi svih nepomuze, vzpery jsou natolik silne, ze kapota nenabere dostatecnou rychlost. Stava se to nekomu taky?
2. Tesneni patych dveri je v miste pred zamkem dveri otlacene v sirce cca 1 cm, mate to tam taky nebo …
ad 1. při zavírání kapoty musím vyvinout malý protitlak. Když kapotu pustím s výšky 30cm, tak se v podstatě nehne. Mně prodejce říkal, s kapotou se musí "třísknout", hlavně ne domačkávat.
ad 2. mám taky. Nejspíš to bude tedy normální a nebo to máme všichni špatně.
ad 3. samotnou funkci by měl vypnout pouze servis (osobně nechápu, proč takové nastavení si majitel nemůže nastavit sám). Jinak jde automat vypnout přepnutím na voliče světel na potkávačky. Natáčení světel do zatáček funguje i v tomto režimu (btw. moc dobrá fíčura, rychle jsem si na ní zvykl).
ad 5. aby fungovaly ovládací prvky na volantu, tak nevím, jestli rádio nemusí mít "Subaru" konektory.
ad 6. roletku jsem hodil do garáže :-)
ad 7. osobně si nejsem vědom dunění. A nebo jsem hluchej :-). Tankuji tedy pouze Vervu a chod motoru (akustický) je takový kultivovanější.
Připoj se ke skupině majitelů a fanoušků Subaru Levorg na Telegramu: https://t.me/subarulevorg

Subaru Levorg
Subaru Tribeca 3.6
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

Ad7: Dunění mam obcas taky, zaregistroval jsem to naopak az nekdy po 9000km. V malych otackach, jak pises. Je to takova docela rusiva hluboka frekvence. Premyslel jsem co to muze byt.
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

HonzaS píše: ad 1. při zavírání kapoty musím vyvinout malý protitlak. Když kapotu pustím s výšky 30cm, tak se v podstatě nehne. Mně prodejce říkal, s kapotou se musí "třísknout", hlavně ne domačkávat.
ad 2. mám taky. Nejspíš to bude tedy normální a nebo to máme všichni špatně.
ad 3. samotnou funkci by měl vypnout pouze servis (osobně nechápu, proč takové nastavení si majitel nemůže nastavit sám). Jinak jde automat vypnout přepnutím na voliče světel na potkávačky. Natáčení světel do zatáček funguje i v tomto režimu (btw. moc dobrá fíčura, rychle jsem si na ní zvykl).
ad 5. aby fungovaly ovládací …
1. ok, takze to asi bude by design, zkusim s ni priste vice svihnout :)
3. Ja uz mel nataceni svetla v Opelu Astra. Nasledujici Mazda 3 je nemela a dost mi to chybelo, takze pro me je to navrat k dobremu :) Jinak ty dalkovky se teda asi necham deaktivovat, zadny velky benefit v nic nevidim
5. no prave o tohle mi jde nejvice...
6. obcas potrebuju neco nechat lezet v aute na parkovisti a bez roletky bych to neriskoval...
Uživatelský avatar
MKo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 228
Registrován: sob pro 25, 2010 3:00 pm
Jméno a příjmení: Martin Komora

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od MKo »

Dolieval niekto z Vás chladiacu kvapalinu inú ako máme špecifikovanú v manuále: "Subaru Super" >:-& (helpful)? Ak áno, akú ste použili? Ja som zatiaľ našiel, že by sme tam mali mať modrú (toto je vraj naša OEM). Vďaka
Obrázek → Subaru Levorg 1.6 GT-S (MY2017)
Obrázek → Subaru XV 2.0i EXECUTIVE (MY2018) - (láska mojej ½-ky)
Obrázek → Subaru Impreza 2.0D Sport (MY2011)

EX:
Obrázek → Subaru XV 2.0i COMFORT CVT (MY2016) - (EX láska mojej ½-ky)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Modrou
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
crocck
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 03, 2018 10:10 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od crocck »

Caute
Tak uz asi 3 tyzdne som majitelom Levorga aj ja. Mam ho v bielej metalize Blue Edition. S autom som zatial nad mieru spokojny.
Jazdi to naozaj paradne.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od quickly »

crocck: vítej u nás na SFC *_*=*_* , ještě musíš napsat 2 příspěvky a potom budeš moci psát bez nutnosti schvalování (ochrana proti spamu) a posílat SZ.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Odpovědět

Zpět na „Levorg“