Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Koupe Levorga - dotazy 
Autor Zpráva
Uživatel fóra
Uživatel fóra

petinek77 píše:
Ten hluk išiel určite od zadnych pneu. Vybrany mám Levorg nový. Majú ešte skladom mimo predvadzacky.

originál pneu sú trochu hlučnejšie a pri odjazdených 15000km... záleží aj tlaky na koľko boli fúkané... odporúčané sú dosť vysoké+ ešte stúpne po ohriati pneu(zmes plyn+vzduch cca +0,3) pri vonkajšej teplote cca 28stupňov už po odjazdení 3-4 km v meste(overené - šiel som na geometriu, meral som studené a pred geometriou v servise tiež merali..) ... možno aj tým, inak sa mi nezdá, že by bol zo zadu nejaký zvýšený hluk a mám MY16...

čtv říj 19, 2017 2:10 pm
Nováček
Nováček

Ďakujem za odpoveď
Áno M6 je veľmi hlučná. Tu som už z výberu úplne vylúčil. V sobotu idem na jazdu troška dlhšiu na konkrétny kus, ktorý má nabehané cca 600 km. Tak uvidím.

[quote="HonzaS"]Vlastním MY2018 a hluk od zadních kol nepozoruji. Nebo ne nějak tak zásadní. Například o proti Civicu X nebo Mazdy 6 je Levorg tichošlápek.
Před koupí jsem testoval Levorga MY2017 a taky mi to nepřišlo nějak extrémně hlučné. Spíš naopak. Na druhou stranu, sedím spíš za volantem :-).

P.S. Mondeo jsem nezkoušel, ale Levorg o proti M6 úplně jinde. Záleží ale, co preferuješ, respektive, co od auta očekáváš, aby splňovalo. Držím palce s výběrem ,,,,| (*_^) |,,,,

čtv říj 19, 2017 7:11 pm
Nováček
Nováček

Tak je to možne tými pneu, nakoľko v stredu bolo v BA po obede 29 stupňov, a pochybujem že si dotičny pán, ktorý auto užíva kontroluje pneu, aspoň podľa stavu vozidla....
V sobotu idem do NR na jazdu s konkrétnym autom ktoré ma cca 600 km, tak uvidím.
Ak bude všetko OK, tak zostáva len presvedčiť manželku že Levorg vyzerá a hlavne jazdi skvelo a že všetky akože SUV KUGA, CX-5 sú síce celkom pekne, ale že vôbec neplnia to ako vyzerajú.

originál pneu sú trochu hlučnejšie a pri odjazdených 15000km... záleží aj tlaky na koľko boli fúkané... odporúčané sú dosť vysoké+ ešte stúpne po ohriati pneu(zmes plyn+vzduch cca +0,3) pri vonkajšej teplote cca 28stupňov už po odjazdení 3-4 km v meste(overené - šiel som na geometriu, meral som studené a pred geometriou v servise tiež merali..) ... možno aj tým, inak sa mi nezdá, že by bol zo zadu nejaký zvýšený hluk a mám MY16...[/quote]

čtv říj 19, 2017 7:19 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

petinek77 píše:
Tak je to možne tými pneu, nakoľko v stredu bolo v BA po obede 29 stupňov, a pochybujem že si dotičny pán, ktorý auto užíva kontroluje pneu, aspoň podľa stavu vozidla....
V sobotu idem do NR na jazdu s konkrétnym autom ktoré ma cca 600 km, tak uvidím.
Ak bude všetko OK, tak zostáva len presvedčiť manželku že Levorg vyzerá a hlavne jazdi skvelo a že všetky akože SUV KUGA, CX-5 sú síce celkom pekne, ale že vôbec neplnia to ako vyzerajú.

originál pneu sú trochu hlučnejšie a pri odjazdených 15000km... záleží aj tlaky na koľko boli fúkané... odporúčané sú …
[/quote]

musíš manželku aktívne zapojiť do výberu auta .... necháš ju vybrať farbu na Levorg (respektíve potvrdiť, tu ktorú si už vybral :-)) )

pát říj 20, 2017 8:29 am
Nováček
Nováček

Tak to nebude možné, nakoľko skladom je len čierna.

pát říj 20, 2017 11:48 am
Nováček
Nováček

Tak LEVORG je doma v BLACK SILICA PEARL MY2017 GT-S sport
Prvotné nadšenie velke, postupne pridám ďalšie dojmy a nazory.

sob lis 04, 2017 6:07 pm
Předseda klubu
Předseda klubu

No skvělý ! Tak ať z něj máš pořád a pořád jenom radost !!!

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97- rekonstrukce Toyoty
Subaru-Robin Generator 3 kW

sob lis 04, 2017 7:43 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel fóra
Uživatel fóra

petinek77 píše:
Tak LEVORG je doma v BLACK SILICA PEARL MY2017 GT-S sport
Prvotné nadšenie velke, postupne pridám ďalšie dojmy a nazory.

Parada, vitej do klubu :)

ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1

sob lis 18, 2017 1:27 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11