Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Prý bude mít kamery v zrcátkách. Takže přehled okolo auta. PRÝ.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

Ja cetl pouze o promitani do vnitrniho zpetneho zrcatka obrazu ze zadni kamery = pohled vzad v zrcatku bez rusivych elementu jako pasazeri ci naklad.
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od SubarákDejf »

A k tomu i záběry z přední kamery na hlavním displeji. Ovšem jenom u verze Sport.
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Další prohlídka za mnou. Po 75tis to vyšlo na cca 7000,- plus výměna oleje v CVT, což bylo dalších cca 6500,- i s prací.
Konec hlášení :)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Fleggy píše:Další prohlídka za mnou. Po 75tis to vyšlo na cca 7000,- plus výměna oleje v CVT, což bylo dalších cca 6500,- i s prací.
Konec hlášení
To docela jezdíš :-). Jenom pro zajímavost, jak dlouho ti vydržej destičky, kotouče a musel jsi řešit nějaký problémy?
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Žádné problémy (ťuk ťuk na dřevo) a ani jsem zatím nic neměnil, jen gumy a olej :)
Ani mi v servisu neříkali, že by to chtěli příště měnit. Já totiž brzdy moc nepoužívám :)
Např. s předchozím autem (Avensis) jsem najezdil cca 160tis a taky šlo z domu s originál destičkami i kotouči.
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

To jsi dobrej, já s manuálem taky podřazuju, ale s tím automatem když jedu normálně tak brzdím. Takže mě tak dlouho určitě nevydrží :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Pokud by někoho zajímalo jak deaktivovat start/stop a rozuměl tomu :-). Bohužel je to v Němčině. Cena by měla být v řádech stokorun. První odkaz je montáž do Levorga a druhý navod na výrobu toho mikroprocesoru. Pokud by se do toho někdo pustil a vyrobil mi taky jeden tak bych se vůbec nezlobil :-)

https://www.docdroid.net/E4aXTXW/ssa-de ... g-my15.pdf

https://www.nicomania.de/auto/start-sto ... aktivieren
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od martas »

námořník píše:Pokud by někoho zajímalo jak deaktivovat start/stop a rozuměl tomu . Bohužel je to v Němčině. Cena by měla být v řádech stokorun. První odkaz je montáž do Levorga a druhý navod na výrobu toho mikroprocesoru. Pokud by se do toho někdo pustil a vyrobil mi taky jeden tak bych se vůbec nezlobil

https://www.docdroid.net/E4aXTXW/ssa-de ... g-my15.pdf

https://www.nicomania.de/auto/start-sto ... aktivieren
Jirko : ty neumis nemecky :-) a jak tedy mluvis v praci :-D Pres prekladac by to neslo?
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Ty jsi vtipnej :-). Holandsky přece :-). Já myslel že to je škoda, protože tomu nebude každej rozumět :-).
Naposledy upravil(a) námořník dne ned srp 27, 2017 9:21 am, celkem upraveno 1 x.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Já osobně bych raději preferoval úpravu ve VAGu. Někde jsem se dočetl že stačí úprava parametrů např teploty a auto stop nevypne motor i když je s&s zapnutej a tím pádem mi tam nesvítí žádná kontrolka.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

martas píše: Jirko : ty neumis nemecky a jak tedy mluvis v praci Pres prekladac by to neslo?

já jsem si to nechal udělat v AWD, do takové amatérské úpravy bych se v záruce rozhodně nepouštěl :D jinak 2096 Kč včetně práce bez DPH
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Podle mne to moc amatérský není. Eventuálně to jde úplně vypnout a nebo i vyndat a nikdo nic nepozná. A cena se bude pohybovat někde kolem 300kč a nemusím nikam jezdit. Jak už jsem psal, tak já bych preferoval tu změnu sw. Teoreticky se sice auto stává nezpůsobilé pro silniční provoz, ale by mě zajímalo kdo by na to přišel. Na stk určitě ne a v servisu taky nekontrolujou při jaký teplotě je povoleno zapnout auto stop. Otázka je jestli to někdo u Levorga dokáže, či zda to vůbec jde.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od paveljirik »

námořník píše:Podle mne to moc amatérský není. Eventuálně to jde úplně vypnout a nebo i vyndat a nikdo nic nepozná. A cena se bude pohybovat někde kolem 300kč a nemusím nikam jezdit. Jak už jsem psal, tak já bych preferoval tu změnu sw. Teoreticky se sice auto stává nezpůsobilé pro silniční provoz, ale by mě zajímalo kdo by na to přišel. Na stk určitě ne a v servisu taky nekontrolujou při jaký teplotě je povoleno zapnout auto stop. Otázka je jestli to někdo u Levorga dokáže, či zda to vůbec jde.

to netuším, ale než riskovat problémy na STK apod. tak mám raději profesionální řešení, kdy si systém pamatuje "last state", tedy když dám START/STOP OFF, tak to tak zůstane než dám zase ON a s tím na technické problém být nemůže
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Podle mne je tvoje(je to stejné jako to "amatérské") řešení zásah do schváleného emisniho systému a tím pádem je tvé auto nezpůsobilé silničního provozu. Stejně jako když tam máš neschválené led žárovky. Otázka samozřejmě je kdo je schopen to odhalit :-). Na STK URČITĚ NIKDO. A nemyslím si že by to někdy někoho zajímalo.

Dal jsem sem ty odkazy, protože by mě zajímal názor někoho kdo tomu rozumí a byl by ochotnej a schopnej naprogramovat ten microprocesor.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Levorg“