Subaru BRZ / Toyota 86

Odpovědět
jcz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: ned zář 13, 2015 3:40 pm

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od jcz »

Myslim ze na okruhu je to trosku jina zabava a (obvykle) tam nejsou potreba hasici :-)

Na vlakno k Andelce jsem taky koukal, ale kdyz odpoved na dotaz k zakladnim informacim byl odkaz na studium jinych dvou historickych vlaken, tak jsem to zavrel.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od Traveller »

Hasiči jsou z důvodu bezpečnosti domorodců při průjezdu tratí a vesnicí, ne kvůli tomu aby hasili tebe. ::-DD: ::-DD: I když... ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Ale jinak ten odkaz na ta dvě historická vlákna nebyl marný..., bylo na nich pár videí o co jde. :826: Prostě by sis dal párkrát uzavřenou RZ bez omezení. A měl bys to se spoustou místních diváků vesničanů, kteří na okruh nechodí. Jak jsem pochopil, tak zatím asi extra moc přihlášených účastníků není, takže bys asi těch jízd mohl absolvovat požehnaně a při jednotlivých průjezdech pilovat techniku až do zbláznění. :850:
Ale jak chtěj vaši. Nutit vás tu nikdo nebude. :811:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
86R
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 06, 2015 4:03 pm
Jméno a příjmení: 86 R
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od 86R »

jcz píše:Myslim ze na okruhu je to trosku jina zabava a (obvykle) tam nejsou potreba hasici

Na vlakno k Andelce jsem taky koukal, ale kdyz odpoved na dotaz k zakladnim informacim byl odkaz na studium jinych dvou historickych vlaken, tak jsem to zavrel.
Tak na tom prvnim linku je hromada offroud fotek, placka zadna. Ikdyz tady nekdo povazuje Imprezu za placku, takze kdo vi...
Na tom druhym byla hromada xichtu, takze jsem to zavrel taky driv nez jsem se dostal nejakymu videu.

86 je moje jedinny a rodinny auto, takze RZ a ruzny zavody do vrchu rozhodne vynecham.
86R
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 06, 2015 4:03 pm
Jméno a příjmení: 86 R
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od 86R »

Traveller píše:Hasiči jsou z důvodu bezpečnosti domorodců při průjezdu tratí a vesnicí, ne kvůli tomu aby hasili tebe. I když...
Ale jinak ten odkaz na ta dvě historická vlákna nebyl marný..., bylo na nich pár videí o co jde. Prostě by sis dal párkrát uzavřenou RZ bez omezení. A měl bys to se spoustou místních diváků vesničanů, kteří na okruh nechodí. Jak jsem pochopil, tak zatím asi extra moc přihlášených účastníků není, takže bys asi těch jízd mohl absolvovat požehnaně a při jednotlivých průjezdech pilovat techniku až do zbláznění.
Ale jak chtěj vaši. Nutit vás tu nikdo nebude.
Mozna kdyby to bylo jasnejsi, ucast by byla vetsi. Procetl jsem kde co a krome hasicu, zradla a uzavreni par vesnic jsem se nic nedozvedel.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od OZP »

Tak ja mam v soucasnosti STI taky jako jedinne a rodinne auto a na Andelku razim a tesim se dost.

Kdyz se dela klubova akce jednou za rok se kterou ma organizacni tym spoustu starosti, prijde mi jako skoda jet na okruh na ktery se da jet kazdy vikend.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
86R
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 06, 2015 4:03 pm
Jméno a příjmení: 86 R
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od 86R »

OZP píše:Tak ja mam v soucasnosti STI taky jako jedinne a rodinne auto a na Andelku razim a tesim se dost.

Kdyz se dela klubova akce jednou za rok se kterou ma organizacni tym spoustu starosti, prijde mi jako skoda jet na okruh na ktery se da jet kazdy vikend.
Nejsem si zrovna jistej tim, jestli v Pisku muzu byt kazdej vikend, ale ok, muzu tam byt asi castejc nez na Andelce.
Kdyby to melo vic informaci, melo by to pak i vyssi ucast. Takhle o tom nevim, nikdo z mych znamych o tom nevi a vsichni jedem jinam, protoze takhle ma kazdy jen nejakou mlhavou predstavu o tom, o co tam jde. A pokud muzu mluvit za klub 86, tak moc zavodniku mezi nama neni, okruh je bezpecnej i pro klobouky.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od OZP »

Však v pohodě, jeďte kam uznáte za vhodné a dobře si to užijte!

Akorát je mi líto Tanga, který dělá z mého pohledu unikátní klubovou akci, na jejíž minule ročníky jsem slysel samou chválu a na kterou imho zatím není přihlášeno tolik jezdců, kolik by se slušelo.

Osobně bych to udělal tak, že bych se vyprd na masovku Legendy, dal si v sobotu Andelku a v neděli ten Písek. Je to sice kus cesty od sebe ale od toho ty auta máme abychom v nich jezdil. Zvlášť když nás tak baví v nich jezdit! :)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
86R
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 06, 2015 4:03 pm
Jméno a příjmení: 86 R
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od 86R »

OZP píše:Však v pohodě, jeďte kam uznáte za vhodné a dobře si to užijte!

Akorát je mi líto Tanga, který dělá z mého pohledu unikátní klubovou akci, na jejíž minule ročníky jsem slysel samou chválu a na kterou imho zatím není přihlášeno tolik jezdců, kolik by se slušelo.

Osobně bych to udělal tak, že bych se vyprd na masovku Legendy, dal si v sobotu Andelku a v neděli ten Písek. Je to sice kus cesty od sebe ale od toho ty auta máme abychom v nich jezdil. Zvlášť když nás tak baví v nich jezdit! :)
Ja jsem se o Andelku zajimal, ale moc jsem toho nezjistil, takze nejedu.
Netusim kolik tam projedu benzinu a kolik tam spalim gum, jak moc je to nebezpecny a tak. Na Legendy seru, ale nemuzu cely vikend projezdit a zenu s prckem nechat doma. Takze mozna priste, kdyz k tomu bude vic informaci.

Zatim vim to, ze tam jsou super hasici a all inclusive zradlo.
A ze to bude jako minule, coz je mi k prdu.
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2870
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od .dundee. »

Je to zhruba 6 km uzavřené silnice, část která se jezdila jako RZ v rally Lužické hory. Hasiči jsou zejména od toho, ze zajišťují bezpečnost účastníků i diváků. Z tohoto pohledu je to unikátní akce, protože kdy jindy (mimo závodní seriály) si můžeš na silnici legálně zkusit co zvládneš ty a tvoje auto. A žádné únikové zóny, hezky na ostro. Několik prujezdů a pilovat

Okruh je jiný typ ježdění. A hlavně nabídka okruhoveho ježdění je mnohem širší.

Málo nas nebude, o to strach nemám.
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
jcz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: ned zář 13, 2015 3:40 pm

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od jcz »

autickar.cz - S Toyobaru na okruhu v Písku

Jinak jak jste si uzili ten posledni Pisek? V Pachfurtu to bylo super... uz setrim na velky pozemek, studnu a kluznou folii :-)
86R
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 06, 2015 4:03 pm
Jméno a příjmení: 86 R
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od 86R »

jcz píše: autickar.cz - S Toyobaru na okruhu v Písku

Jinak jak jste si uzili ten posledni Pisek? V Pachfurtu to bylo super... uz setrim na velky pozemek, studnu a kluznou folii
Pojedes s nama 10.7. do Vysokyho Myta?
jcz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: ned zář 13, 2015 3:40 pm

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od jcz »

To neklapne, budu na dovoleny mimo civilizaci.
86R
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 06, 2015 4:03 pm
Jméno a příjmení: 86 R
Bydliště: Praha

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od 86R »

:sick:
jcz píše:To neklapne, budu na dovoleny mimo civilizaci.
jcz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: ned zář 13, 2015 3:40 pm

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od jcz »

Nestras. Btw BRZe beru s sebou do lesa :-)
Uživatelský avatar
magorek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: čtv úno 09, 2012 9:39 pm
Jméno a příjmení: Adam Kostka
Bydliště: Tábor

Re: Subaru BRZ / Toyota 86

Příspěvek od magorek »

Zdaaar, nevíte náhodou někdo kde by se dala sehnat ta nálepka BReaktheruleZ co sem viděl někde na předváděčce?

(chtěl bych jí na svojí BRZ beta version= justy RWD) :657:
AWD>RWD>FWD
SUBARU OUTBACK 3,0 LPG 5AT (2004)
SUBARU LEGACY 2,0 LPG MT (1996) 3,5cm bodylift
SUBARU JUSTY 1,2 MPFi MT (1989) -10cm RWD supercharged
KAWASAKI KMX125 MT (1998)
SUBARU JUSTY 1,2 MPFi LPG ECVT (1987) - daily car
Odpovědět

Zpět na „BRZ / GT86“