Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
BRZ/GT86 : Kola a pneumatiky 
Autor Zpráva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel

Na tech puvodnich kolech mas i puvodni pneu? Protoze pokud ano, zrejme to je zdroj te nejistoty a vyresily by to jine pneu. Ja jsem hned po koupi vymenil nove Priusky za nove Pilot Sporty. Byl jsem zvykly na sirsi semi AD08R na tezsim aute, ktere melo mene(!) vykonu nez BRZ a bal jsem se, ze to bude moc velky skok. Ted po par letech se k tem Priuskam hodlam vratit...

Podle mne vetsima/sirsima/moc lepivyma kolama/gumama zabijes charakter toho auta. To ze tam jsou na dnesni pomery uzky a ne zrovna lepivy pneu ma svuj duvod.

Tak to promysli, jestli by nestacily lepsi gumy (treba vyborne vyvazene Pilot Sport 4, nebo pokud bys chtel fakt hodne gripu tak treba ty AD08R - ale to by IMHO melo smysl jen pokud bys hodlal drtit cas na okruhu). Kdyz budes kupovat druhou sadu kol, zameril bych se na jejich odolnost a vahu + pokud bys sehnal kola s trosku (ne moc) nizsim ET. Ja jsem OEM nechal taky na zimu a na leto mam ProRace na miru v OEM rozmeru a ET 35. Funguje to vyborne.

ned bře 25, 2018 7:46 am
Nováček
Nováček

Díky kluci ... a je to tak mám ještě ty původní pneu - o těch lepivějších jsem si tady už taky četl.
Začínám se k tomu přiklánět - jako druhá sada lehké 17ky s tím ET kolem 35 + pneu s lepším gripem a původní zachovat nebo později na zimu. Už tady taky někdo psal, že na 17" funguje tohle auto nejlíp...

ned bře 25, 2018 1:34 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

parada ! ja myslim, ze je to to nejlepsi

Odesláno pomocí Tapatalk

ned bře 25, 2018 1:49 pm
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4