Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Přívěsy a vozíky - rady, zkušenosti, doporučení 
Autor Zpráva
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

plukovník píše:
Hodí se to i za Forestera, ten má také v papírech max. hmotnost soupravy přes 3 500 kg.
A to už vůbec neuvažuji o situaci, kdy někam potáhneš, třeba prázdnou dvounápravovou plošinu, co má v papírech psanou max. hmotnost 3 tuny.
Potom taková jízda pouze se sk. B znamená pokutu 20 000,- ve správním řízení+ půl roku bez řidičáku.

Tedy pokud třeba nejsi troškař, co už má v řidičáku, po vzoru Holanďanů, harmonizující kód 96 a vejdeš se do té celkové hmotnosti soupravy nepřesahující 4 250 kg.

Na tohle jsem právě narážel, že asi na cokoliv z produkce Subaru ti stačí B96, protože žádný Subaru nemá tak velkou hmotnost a tak těžký povolený přívěs, aby to přestáhlo 4250kg. Ale je fakt, že pokud chceš tahat prázdný velký vleky, tak to Ečko potřebuješ stejně i za autem, kde bys jinak stejně víc jak 4250kg táhnout nesměl :-D

čtv kvě 09, 2019 1:01 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Šaman píše:
Kadjar mi přijde jako liftnuté clio. Nevím, co v tom je za motor, ale radši ani nezkoušet. Bude to nebezpečné a kdo to zkusí a přežije, nebude chtít už nikdy řídit. (Jako bonus uvidí spotřebu z říše zlých snů)
Ne-e.

Vubec bych to auto nehanil takhle jak ho hanis ty Samane.
Kadjar maji rodice, 1.2 turbobenzin, a tahaj s tim karavan v pohode. Je pravda, ze jsou to nenarocni autari, ale jsou s nim moc spokojeni. Je to uz 4. nebo 5. Renault v rodine a se vsema celkem spokojenost- resime jen spotrebak, zadne silene kixy jako foukla tesneni, urezle misky tlumicu apod.
Fotrik s tim jezdi v ramci limitu se spotrebou okolo 7l/100km.
Fakt to neni spatne auto.
A prostorne je taky dost- jedno z mala aut se stresnim oknem, kde nedrhnu hlavou a kde se se svymi 207cm a kg vejdu za volant).
A cena? Auto je v plne palbe vc. drazsiho laku a stalo s najezdem 5000km o 100tis Kc mene, nez Forester Entry.

čtv kvě 09, 2019 1:37 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Kamarad Průša nez povysil a dostal v praci A6ku tak jezdil mnoho renaulty. A ac sem se mu celkem casto a rad v ramci pratelskeho vztahu posmival, tak po servisech stravil o nasobek mene casu nez ja :-))))))

---
Forester XT Sport 2017 (MY18) - 12,5l/100km
WRX STI Sport 2016 - 12,1l/100km
Forester XT 2014 - Executive - 10,71l/100km
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012 - 7,88l/100km
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html

čtv kvě 09, 2019 1:54 pm
Nováček
Nováček

OZP píše:
...
A prostorne je taky dost- jedno z mala aut se stresnim oknem, kde nedrhnu hlavou a kde se se svymi 207cm a kg vejdu za volant).

Nevěřím. To tam ležíš, ne? Zadní sedačka nabízí ke střeše 92cm, outback 100cm. Přední rozměry jsem nenašel. Že by tolik zahnula střecha a sedák vzadu šel nahoru nevěřím. Do Outbacka s 206 cm a střešním oknem to mám knop(1-2cm) ve vzpřímené sedačce, takže Kadjar to bude mít horší, nemá-li sedadlo pod podlahou :) Šlo by to pro zajímavost změřit?

Nacvakáno v Tapatalk Pro

čtv kvě 09, 2019 4:11 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Az budu u nasich, muzu nafotit. Bavil jsem se ale o sezeni vpredu, vzadu jsem nesedel. Ale vzadu v modernich autech neni dost mista snad nikde- nedavno me vezli v posledni 7er, jednak jsem tam malem nevlez, jednak sem tam absolutne nemoh sedet vzprimene. To same passaty, superby (sedany teda).
V tomhle je uzasnej nas rodinnej 2009 scenic. Jizdne je to auto desnej shit. Ale toho prostoru tam, to je masakr...

čtv kvě 09, 2019 7:23 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Jenom k těm Renaultům . Mám služební Clio nějaká 1,5 nafta. Teď má kolem 180t za 3 roky. Těch posledních 100t má více méně po D dálnici s plynem na podlaze . Průměrná spotřeba kolem 8,5 a děláme jenom spotřební věci. Olej desky kotouče. Stejně bych si to pro sebe nekoupil :-D .

čtv kvě 09, 2019 7:35 pm
Nováček
Nováček

OZP píše:
Az budu u nasich, muzu nafotit. Bavil jsem se ale o sezeni vpredu, vzadu jsem nesedel. Ale vzadu v modernich autech neni dost mista snad nikde- nedavno me vezli v posledni 7er, jednak jsem tam malem nevlez, jednak sem tam absolutne nemoh sedet vzprimene. To same passaty, superby (sedany teda).
V tomhle je uzasnej nas rodinnej 2009 scenic. Jizdne je to auto desnej shit. Ale toho prostoru tam, to je masakr...

Jak jsem psal - přední rozměr jsem nenašel, ale jen ten vzadu a ten je o 8 cm rozdílný. Proto očekávám, že bude menší i vpředu. Nechám se překvapit.

Nacvakáno v Tapatalk Pro

čtv kvě 09, 2019 8:02 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18