Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Maxcz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 177
Registrován: čtv bře 21, 2013 7:57 pm
Jméno a příjmení: Jan
Bydliště: Liberecko

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Maxcz »

Tak vyřešeno už někde před létem, ale jak sem autem nejezdil, tak sem to sem ani nepsal. Byl zkočený rozvod o dva zuby, někdo dělal rozvody a blbě dotáhl šroub na klice...
ex - BMW E36 318Ti Compact / r.v. 1997 / 103kW
ex - BMW E46 320d touring / r.v. 2002 / 110kW
ex - Subaru Impreza / r.v. 1996 / 85kW
Současný Subaru OUTBACK / r.v. 2008 / 127kW
Netopyr4x4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 18, 2014 12:53 am
Jméno a příjmení: Tomáš Voves

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Netopyr4x4 »

od doby co jsem auto koupil řeším velmi podobný problém... jakmile se auto prohřeje, do 3,5tis ot je uplně mrtvý a jediný co občas pomůže je přidávat plyn po milimetrech... což ovšem do kopce moc nefunguje...
narazil jsem na tohle řešení, vám, s klapkama v sání, by to mohlo pomoc, jinak já si tam "zatím" jen stěžuju :c)
http://www.subaruclub.cz/forum-tema/out ... h-ot-63518
Netopyr4x4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 18, 2014 12:53 am
Jméno a příjmení: Tomáš Voves

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Netopyr4x4 »

tak mám vyřešeno... špatně seřízené ventily... výfukové měly místo .20 nastaveno .60-.65 !! dva servisy si to nechali zaplatit, že seřídili ventily... teprve v Dobřanech to fakt rozmontovali a teď auto jede jak víno :c)

Net.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od VDC »

To je pěkná vůle. :-) Tak hlavně, že už to jede jak má.

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Zdeny »

Netopyr4x4 píše:tak mám vyřešeno... špatně seřízené ventily... výfukové měly místo .20 nastaveno .60-.65 !! dva servisy si to nechali zaplatit, že seřídili ventily... teprve v Dobřanech to fakt rozmontovali a teď auto jede jak víno :c)

Net.
Bylo by nanejvýš žádoucí zveřejnit jména těch dvou "odborných servisů", aby se jim lidé zdaleka vyhnuli. Jninak budeme pořád bojovat s lemply, šlendriánem a podvodníky!!!
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Slavek_xxx »

No, predpokladam, ze to v Dobranech udelali dobre, ale pokud tam byla takovadle hromska vule, muselo to but slyset. A navic je mozny, ze je nepravidelne opotrebena vacka nebo vahadlo a pak je nemozny vuli spravne nastavit.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Netopyr4x4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 18, 2014 12:53 am
Jméno a příjmení: Tomáš Voves

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Netopyr4x4 »

Zdeny píše:Bylo by nanejvýš žádoucí zveřejnit jména těch dvou "odborných servisů", aby se jim lidé zdaleka vyhnuli. Jninak budeme pořád bojovat s lemply, šlendriánem a podvodníky!!!
Ahoj,

pochlubím se rád, aby i ostatní se jim mohli vyhnout:

první servis: Vlašim, Pilík (http://rejstrik.penize.cz/ares/71368167-vladan-pilik)
- vyměnil mi rozvody a údajně seřídil ventily, problémy prej určitě dělá převodovka, podvozek prej uplně vpohodě
- vyměnil mi olej v motoru a zapomněl mi vrátit 2L oleje co musely zbýt
- vyměnil mi převodovku a naúčtoval si 300 za litr oleje na dolití který jsem měl v kufru, při téhle akci mi odřel dveře u řidiče

druhý servis: BoxerAuto.cz
- dostali závadu a měli jí opravit, explicitně jsem jim řekl, že ventily a rozvody dělal malej servis a nemám jistotu že je to vpořádku, tak ať to zkontrolujou
- testovali to přes čtrnáct dní, nechal jsem tam 5600kč a odjel s tím, že je to na 99% převodovka
- vzhledem k tomu, že nepohli s motorem, jsem s nima o podvozku ani nediskutoval

třetí servis: SubaruDobrany.cz
- dostali závadu a měli jí opravit, během dvou dnů mi volali, že to nakonec byly ventily...
- vyměnili pět silentbloků (dva vzadu, tři vpředu) a auto je konečně v kolejích klidný a v zatáčce jede kam chci :c)

takže cokoli budu potřebovat, tak jedu rovnou do Dobřan, sice to tam mam 200km, ale rozhodně se to vyplatí !!!

Net.

EDIT: škoda, že tady nikde neni vlákno ohledně servisů... protože ohledně AWD jsem slyšel, že nejsou špatný, ale BoxerAuto je rozhodně lepší.
V BoxerAuto ovšem neuspěli ani s blbejma ventilama (a to mi ještě vrátili auto s klapkou z jinýho auta, prej v rámci úspor aby to nemuseli přehazovat zpátkiy... škoda, že na tý klapce byl uplně v prdeli volnoběžnej ventil, takže zase cesta k nim na výměnu)
Prostě pro mě jedině DOBŘANY, kde to dělaj RYCHLE a DOBŘE
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od kiti »

Tak to mne v Boxer auto zklamaly. Doufám že se někdo od nich ozve a vysvětlí co se stalo protože taková "reklama" muže byt i likvidační.
Ale už tedy pokud se nepletu někdo psal že někam zapomněli dát podložky?

je to škoda dobrých servisu je moc malo
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Zdeny »

Netopyr4x4:

myslím si, že takto zveřejněná fakta jsou k nezaplacení. určitě mají lepší vypovídací hodnotu, než řeči typu kamarád kamaráda mi kdysi říkal...

A kdyby byla ta fakta likvidační? Proč ne? Ať jdou dělat něco jiného! V poslední době narážím čím dál častěji na kupy "řemeslníků", kteří si myslí, že zvládnou cokoliv, ale ve výsledku danou věc nezvládnou a dalších pět při svém počínání zničí. Viz Autocentrum Rudolf Šumperk, Těmto doporučuji se také vyhnout velkým obloukem!!!
Netopyr4x4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 18, 2014 12:53 am
Jméno a příjmení: Tomáš Voves

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Netopyr4x4 »

blbý je, že jsem hledal dobrej servis a právě na BoxerAuto byly tady na foru velice dobrý reference... jako je teoreticky možný, že na "nový" auta, kde jsou všechny věci standardní jsou perfektní, ale ten můj pekáč má předpokládám kolem 400kkm a tak ... nevim, nechci o tom přemejšlet abych se zbytečně zase nenasral... :c)
Uživatelský avatar
JackL
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 570
Registrován: úte zář 23, 2014 5:20 pm
Jméno a příjmení: Jakub Loskot
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od JackL »

možná měli špatnej den, těžko říct. Brácha tam byl s polorozpadlým Outbackem (chčije z něj olej, voda, automat. už je taky načatej a další a další věci) a za pár šupů z něho udělali pojízdný auto, který může najet určitě pár desítek tisíc km, prostě do doby, kdy to z motoru začne téct po litrech ::-DD: takže za něj rozhodně u Boxer auto palec nahoru :826:
Netopyr4x4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 18, 2014 12:53 am
Jméno a příjmení: Tomáš Voves

Re: Impreza 2.0 - problém v nízkých otáčkách

Příspěvek od Netopyr4x4 »

no... vzhledem k tomu, jak dlouho to tam měli a kolik jsem tam nechal bych spíš řekl, že měl brácha kliku a ONI zrovna měli dobrej den :c)

jako nezlob se na mne, ale když se vyserou na ventily a nechaj mi tam volnoběžnej ventil uplně na kokot.... pominu-li teda, že jsem kvůli nim vyhodil 6tis za výměnu převodovky...
Odpovědět

Zpět na „Impreza“