Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki
 


phpBB Smartfeed - vlastní RSS/ATOM 
Protože nejste přihlášeni nebo váš statut uživatele to neumožňuje, můžete se přihlásit k odběru pouze veřejných fór zobrazených níže. Pokud chcete prohlížet neveřejná fóra, tak se přihlašte nebo registrujte
Tato stránka vám umožňuje nastavit vlastní RSS/ATOM kanál a sledovat tak dění na fóru pohodlně ze své RSS čtečky. Pro registrované uživatele je k dispozici i podpora zabezpečení - lze tak prohlížet i příspěvky z fór s omezeným přístupem.
Výběr fór
Zahrnout příspěvky z těchto fór:
Témata napsána tučným písmem jsou administrátorem vyžadována v každém kanálu - nelze je odznačit. Přeškrtnuté písmo značí, že tato témata jsou naopak zakázána.


Všeobecný pokecTechnická sekceTechnická sekce podle modelůBazarFiltr příspěvků
Typy příspěvků v kanálu:

Časový úsek:
Zahrne příspěvky v tomto časovém úseku. Nezávisle na zobrazených možnostech má toto fórum nastaveno limit 30 dní. Starší příspěvky nelze zahrnout.
Maximální počet příspěvků v kanálu:
Maximum povolené administrátorem fóra je 100. Měli byste tuto hodnotu nastavit menší nebo stejnou jako je limit, ale větší než nula.
Minimální počet slov, která musí příspěvek obsahovat, aby byl zahrnut do kanálu:
Další nastavení
Řazení příspěvků:
Tradiční řazení je výchozí řazení phpBB - kategorie, fórum, čas posledního příspěvku v tématu, čas vytvoření tématu.
Maximální počet slov z příspěvku, která se zobrazí:
Pokud hodnotu nezadáte, příspěvek může být jakkoliv dlouhý. Měli byste tuto hodnotu nastavit na menší nebo rovnou limitu fóra a zároveň větší než nula. Poznámka: Kvůli zajištění správného zobrazení zkrácených příspěvků je z nich odebrán kód HTML. Maximum povolené administrátorem je 300.
Nastavení formátu a přístupnosti
Formát kanálu:

Forma kanálu:
Berte na vědomí, že vzhled také závisí na možnostech RSS čtečky. Většina z nich nezobrazuje všechny HTML styly. Když umístíte kurzor na jednotlivé možnosti, dozvíte se více.Omezení na IP adresu:
Vaše aktuální IP je 3.234.211.61. Když zvolíte ano, vygenerovaná URL adresa bude fungovat jen pro rozsah adres 3.234.211.*. Jestli používáte na čtení RSS příspěvků proxy a znáte její adresu, můžete její masku zadat níže. Lze povolit větší rozsah adres - například je možno použít 3.234.*.*

Omezení na tento rozsah IP adres:: ...*
Generování a testování
Vygenerovat URL adresu:
Pro zkopírování klikněte na URL adresu, která se tímto celá označí. Pak zkopírujte a vložte do vaší RSS čtečky.

Otestovat kanál:
Zadejte URL adresu do nového okna internetového prohlížeče. Kanál může vypadat lépe v RSS čtečce.

Přejít na:  
cron