Aktuální srazy

 
 Od Do
 Obrázek srazu

 
 Od Do
 Obrázek srazu

 
 Od Do
 Obrázek srazu

Spřátelené weby


Banner

DRIVING ACADEMY

Subaru Dobřany

Subaru Fan Club: Cestování

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

robertl nám odeslal(a) následující článek:

robertl.jpgPo několika letech  tradičních dovolených u moře jsme se s rodinou rozhodli letošní letní dovolenou strávit v rumunském Banátu. Na cestu jsme si pořídili ojeté SUV Subaru Forester.
Z Čech jsme se vydali přes Bratislavu do zhruba vzdáleného 600 km maďarského Veszprému, kde jsme strávili 2 dny. Konaly se zde závody Cross country rally - HungarianBaja, kterého se s úspěchem zúčastnila i řada českých posádek. Krásné slunečné počasí vystřídal noční déšť s bouřkou, který sice smyl prach ze závodníků, ale náš starý stan příval vody nevydržel.


  Komentáře (26)
Autor : VDC - 06.10/ 2009  
Předávám dále informaci od Dušana na web poskytující informace o pumpách LPG v Evropě.
  Komentáře (25)
Autor : Rudolfo - 12.09/ 2009  

Níže uvedené odkazy podrobně popisují naše cesty po Francii s našimi přáteli Járou a Janou z Brněnského spolku cyklistů. První výprava z roku 2005 popisuje naše putování po oblasti Provence a druhá výprava v roce 2007 popisuje oblast Languedoc až po hranici se Španělskem - oblast Pyrenejí. 


  Komentáře (12)
Autor : Rudolfo - 06.09/ 2009  
PRAKTICKÁ PŘÍRUČKA - Norsko

Protože ne vše se mohlo vejít do deníku cestovatele, vzniknul další článeček technických informací. Tento článek je postupně doplňován o nové informace. Omlouvám se za případné chybné zobrazení v Internet exploreru - postupně jsem musel doladit. ;o)


  Komentáře (23)
Autor : Rudolfo - 31.08/ 2009  

Vážení,

vzhledem k tomu, že fotky mi v článku začaly "kazit" (slušně řečeno) texty, musel jsem je umístit do samostatné galerie. Takže se omlouvám, že to nebude (zatím) v hlavním článku.


  Komentáře (7)
Autor : Rudolfo - 31.08/ 2009  

Původní výprava na NordKapp se nerealizovala a nám to trochu přišlo líto. Proto, jsme se rozhodli vyrazit ze dne na den sami alespoň na malou průzkumnou výpravu. Neměli jsme vše ještě úplně připraveno, ale takový je život. Vše co je spontální, má svůj půvab. Měli jsme 15 dní volna a zcela žádnou představu, zda plán cesty lze vůbec v místních podmínkách stihnout. Taky jsme se chtěli zastavit za Bonbonierou. Cílem cesty bylo poznat lidi, krajinu, nasát atmosféru a zkrátka zjistit, jak se v Norsku vlastně žije. Jedinou nevýhodou Norska je pro nás jeho zeměpisná poloha, jen cesta do Osla je 2100 km a 2 dny cesty.


  Komentáře (23)
Autor : Rudolfo - 31.08/ 2009  
16 článků (2 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2008-2009.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund