Aktuální srazy

 
 Od Do
 Obrázek srazu

 
 Od Do
 Obrázek srazu

 
 Od Do
 Obrázek srazu

Spřátelené weby


Banner

DRIVING ACADEMY

Subaru Dobřany

Subaru Fan Club: Subaru News

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Tokio, 5. února 2010: Společnost Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru, dnes oznámila, že na 80. mezinárodním autosalonu v Ženevě (tiskové dny 2.-3. března, veřejnost od 4. do 14. března) bude vystavovat "Subaru Hybrid Tourer Concept" jako svoji  evropskou premiéru. Jako světovou premiéru pak odhalí model "Subaru Impreza XV",  který bude uveden na evropský trh letos v létě.  V expozici budou také prezentace modelu "Subaru Stella Plug-in", který byl v loňském roce spuštěn do výroby v  Japonsku, a dále všechny modely s motorizací Boxer Diesel s důrazem na unikátní technologie horizontálně uložených plochých motorů Subaru Boxer s protiběžnými písty. S těmito exponáty a s designem prostupujícím celý výstavní stánek, bude FHI prezentovat úsilí značky Subaru o integraci příjemné a spolehlivé jízdy s ekologicky šetrnými řešeními. Tisková konference za účasti pana prezidenta Ikuo Mori je naplánována na stánku Subaru na 2. březen 2010 v 15.45h.
Subaru Stand Geneve 2010.jpg

  Komentáře (10)
Autor : VDC - 09.02/ 2010  
Praha, 5. unora 2010: Subaru Outback a Jirka Kolbaba patří od unora 2010 dohromady. Cestovatel a fotograf si svůj vůz vybral z nabídky modelů japonského specialisty na vozy s pohonem všech kol. Outback, který byl na český trh uveden ke konci loňského roku, se tak stal novým plechovým miláčkem populárního a poutavého vypravěče o cestování.
jkolbaba.jpg DSC03964.JPG

  Komentáře (8)
Autor : VDC - 09.02/ 2010  

mapa_bamako.jpgUž za pár dní, konkrétně 16. ledna začíná Rally Bamako-Budapešť. Myslím, že je na místě si tuto událost připomenout.

Pro nás příznivce značky a také pro klub je tato událost poměrně zásadní. Příštího ročníku se totiž účastní člen našeho klubu a jeden z největších patriotů značky Subaru Robert Löwy se svým týmem. Jeho spolujezdcem je Jirka Strejc ze Subaru Dobřany. Hlavním konstruktérem auta je Aleš Vaněk, kterého všichni návštěvníci fóra znají pod nickem Als.

V lednu 2010 v centru Budapešti odstartuje již pátý ročník charitativního závodu Budapest - Bamako, vedoucí ze srdce Evropy do duše Afriky. Akce je inspirována legendárním Rally Dakar. Na rozdíl od ní je však celá akce koncipována s daleko větším ohledem na lokální obyvatele. Jedním z cílů závodu je tak snaha o vzájemné obohacení – v jistém smyslu jde o symbolický most mezi Evropou a Afrikou. Trasa závodu vede z Maďarska,  přes Slovinsko, Itálii, Francii, Španělsko, Maroko, Západní Saharu, Mauretánii do Mali. V tomto ohledu je třeba zdůraznit, že nejde o prázdný výrok, mající za cíl vylepšit celkovou „image“ závodu. Zkušenosti let minulých, stejně jako cílená aktivita pořadatelů, přinášejí v tomto ohledu reálné výsledky.

V lednu 2010 bude na startu tohoto dobrodružství CZECH SUBARU TEAM se dvěma vozy Subaru.


  Komentáře (11)
Autor : VDC - 16.12/ 2009  

logo_IRC_2.jpgTokio, 4.prosince 2009: Společnost Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI) vyrábějící vozy značky Subaru, společně s promotérem seriálu Intercontinental Rallye Challenge (IRC) , společností Eurosport Events oznámila, že značka Subaru se příští rok připojí do IRC s cílem podpořit své zákazníky závodící s "eNkovými" vozy legendárního modelu Subaru Impreza.


  Komentáře (10)
Autor : VDC - 09.12/ 2009  

birdeye.jpgTokio, 4.října 2009: Společnost Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI) vyrábějící vozy značky Subaru oznámila nejdůležitější novinky, které budou představeny na 41. tokijském autosalonu 2009. Na pozadí sloganu „Uvolněte na okamžik svoji mysl“ bude FHI prezentovat výsledky snah značky Subaru o harmonické spojení příjemné a bezpečné jízdy s globálním klimatem.


  Komentáře (13)
Autor : VDC - 19.10/ 2009  
  tn_subarueu.jpg Subaru Europe s potěšením oznamuje dnešní zprovoznění svých prvních evropských webových stránek www.subaru.eu nazvaných "Subaru Europe Lounge", dále jen SEL. SEL je zatím v zárodku ve srovnání s hlavními webovými stránkami pod správou výrobce Fuji Heavy Industrie (FHI), ale již obsahuje základní komponenty webových stránek výrobce (včetně microsite sekcí) a vlastní evropsky zaměřený obsah bude přidáván postupně. SEL byl navržen s primárním úkolem pomoci dále budovat značce Subaru pevné základy i v Evropě.
  Komentáře (11)
Autor : subaru - 27.08/ 2009  
tn_nove_legacy_rear.jpg
Tokyo, 26. srpna 2009: Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru, dnes oznámilo, že nové Legacy 2.0D Kombi MR2010 získalo nejvyšší možné, tj. 5-ti hvězdičkové hodnocení v bezpečnostních testech Euro NCAP*.  

  Komentáře (6)
Autor : subaru - 27.08/ 2009  
tango nám odeslal(a) následující článek:

hybridsubaru.jpg

Hybridy od Subaru vyjedou s technologií od Toyoty
Za tři roky bychom se od Subaru mohli dočkat prvního hybridního modelu. Japonský výrobce však nebude vyvíjet nákladné hybridní technologie, ale využije know how mateřské Toyoty.
zdroj: news.autorad.cz


  Komentáře (23)
Autor : subaru - 19.08/ 2009  
tango nám odeslal(a) následující článek:

Koncern Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce vozů Subaru, 20.května oznámil uvedení kompletně přepracované modelové řady Legacy, která je stěžejním pilířem značky, do obchodní sítě Subaru v celém Japonsku.
tn_stri600.jpgtn_srez600.jpgtn_spalub600.jpgZdroj: periskop.cz
  Komentáře (14)
Autor : subaru - 15.08/ 2009  
hetzer nám odeslal(a) následující článek:
Vliv Toyoty na vývoj dlouho očekávaného kupé, které by mohlo být následovníkem legendární Toyoty Corolla AE86, je více než zřejmý. Zatímco Subaru upřednostňuje cestu jednoduché koncepce s motorem vpředu, pohonem zadních kol a nízké hmotnosti, Toyota prosazuje nudný opak - nižší výkon, zaměření na snížení emisí a vybavenost moderní technikou.

zdroj: autoweb.cz
  Komentáře (8)
Autor : subaru - 13.08/ 2009  
32 článků (4 stránek, 10 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2008-2009.

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund