JOŽKOLAND vol. X

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od saburafu »

My jedeme, pátek až neděle.
Nevím ještě, jestli se vrátím z výjezdní porady až v pátek nebo už ve čtvrtek. Odhaduji, že v pátek budeme vyrážet z Budějc někdy kolem 16. hodiny, potažmo později, pokud se vrátím později z porady.
Už se těšíme.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49281
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od VDC »

Já bohužel ani na jubilejní ročník nakonec nedorazím. Plánoval jsem pátek/sobota, protože v neděli sloužím. Ale nakonec jsem nucen svoji účast zrušit. Nebrání mi v tom žádné jiné důvody, než nedostatečný budget. Prostě v tuhle chvíli nemám dostatečný obolus, který bych měl na takovou akci vyčleněn. Takže se holt potkáme jindy a jinde.... Naštěstí jsem plánoval spát někde na hulváta pod schodama, takže jsem žádnou ubytovací kapacitu neblokoval.
Však vy si to užijete i beze mě, jako doposud... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Japandriver »

saburafu píše:My jedeme, pátek až neděle.
Nevím ještě, jestli se vrátím z výjezdní porady až v pátek nebo už ve čtvrtek. Odhaduji, že v pátek budeme vyrážet z Budějc někdy kolem 16. hodiny, potažmo později, pokud se vrátím později z porady.
Už se těšíme.
Moc se mi líbí jak se nazývají firemní chlastacky krásnými a uhlazenymi názvy jako teambulding,výjezdní porada atd. No proč ne? Tak snad Vojto dorazis aspoň v pátek po vobědě. ;-)
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Japandriver »

VDC píše:Já bohužel ani na jubilejní ročník nakonec nedorazím. Plánoval jsem pátek/sobota, protože v neděli sloužím. Ale nakonec jsem nucen svoji účast zrušit. Nebrání mi v tom žádné jiné důvody, než nedostatečný budget. Prostě v tuhle chvíli nemám dostatečný obolus, který bych měl na takovou akci vyčleněn. Takže se holt potkáme jindy a jinde.... Naštěstí jsem plánoval spát někde na hulváta pod schodama, takže jsem žádnou ubytovací kapacitu neblokoval.
Však vy si to užijete i beze mě, jako doposud...
No tak přesně něco takovýho jsem čekal, jen jsem čekal kdy to přijde. Možná ze kdyby jste nedělali jarni klubak furt dokola na druhy strane republiky,tak by ti třeba zbyly nějaký drobaky na novohradky. Nikoho sem netaham ;-)
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Japandriver »

Jidlo na Lesovne objednano .Na sobotni obed :polévka - silný hovězí vývar s knedlickama a hlavní chod poctivý kanci gulasek a k němu domácí specle.
Na večer opět teplý bufet a tam. Vepřové steaky z krkovice,marinovany kuřecí palicky a křídla. Veprovy a kuřecí rizecky. Můžou být i krůtí ,nebo kureci plátky. Přílohy : grilovana zelenina, kus kus, hranolky,stouchany brambory a prosím opět domácí bramborak. A sladký by byly super opět Petrovo domácí dukatove buchticky se šodó.
Množství příloh každopádně posilime a ohlidam si to.
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od saburafu »

Krásně se čte to menu. Já jsem teď bohužel na přísné dietě s tím, že z uvedeného můžu asi tak akorát tu zeleninu, ale spíše "udušenou", než grilovanou, a to ještě jen vybranou, některou vůbec. Každopádně se ale už připravuji na krátkodobé porušení pravidel a posílím dávkování přípravků na potlačení případných příznaků/neduhů. 8-? (*_^) |,,,, Tělo má jít do hrobu zhuntované. ;-D
V pátek dám ještě echo ohledně přesnějšího dojezdu na Žofín.
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od roura74 »

Vojta hubne do svatebního obleku. :-)
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Japandriver »

Asi jo ;-)
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od saburafu »

Tak z toho důvodu jsem to měl prvně v plánu, to je fakt. Ale nakonec je to i ze zdravotních důvodů :-/ Takže tak jako tak je to nutnost. [COFFEE]
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Japandriver »

Ok. Rozumím. A jestlipak už jste schrastili něco do tomboly ? Jinak se sněhem je to mizérie a podle předpovědí ma být tento týden docela teplo dokonce s deštěm, tak to vypadá blbě.
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Uživatelský avatar
Hermik
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 211
Registrován: ned lis 21, 2010 8:50 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Hermik »

To je škoda, po dlouhé době mi zase sníh nevadí a těšil jsem se na něj. Na druhou stranu minule ročníky byl taky prd a bylo to super, je to prostě v těch lidech co jezdí >B-) Tombolu stále nějak řeším, nemám rád doma moc bordel a proto co se nehodí tak hned vyhodím, uvidím co mě cvrkne o nos až pojedem na Lesovnu :-/
ex Subaru Impreza WRX 2001
ex Subaru Impreza 2,0R combi 2005
ex Honda Accord Tourer Executive 2,4 AT 2007
ex Mitsubishi Outlander 2,2 AT 2010
Subaru Forester 2,0 XT AT 2015
Uživatelský avatar
Hermik
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 211
Registrován: ned lis 21, 2010 8:50 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Hermik »

PS: teď jsem četl předpověď na Pá, So, ochlazení, v horských oblastech sněžení, tak uvidíme
ex Subaru Impreza WRX 2001
ex Subaru Impreza 2,0R combi 2005
ex Honda Accord Tourer Executive 2,4 AT 2007
ex Mitsubishi Outlander 2,2 AT 2010
Subaru Forester 2,0 XT AT 2015
Uživatelský avatar
Japandriver
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 984
Registrován: úte zář 08, 2009 1:40 pm
Jméno a příjmení: Josef Dolinský
Bydliště: Pohorská Ves

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Japandriver »

Hermi ty bláho ,v horských oblastech! Jakypak mi jsme hory s osmisty metry nad louží? :-) Kdepak hochu tady bude chcat
,jestli vůbec.
Subaru není jen značka, Subaru je víra a životní styl.Kdo ho nikdy neměl ,ten to nikdy nepochopí :-)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10657
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od Mira »

saburafu píše:Krásně se čte to menu. Já jsem teď bohužel na přísné dietě s tím, že z uvedeného můžu asi tak akorát tu zeleninu, ale spíše "udušenou", než grilovanou, a to ještě jen vybranou, některou vůbec. Každopádně se ale už připravuji na krátkodobé porušení pravidel a posílím dávkování přípravků na potlačení případných příznaků/neduhů. Tělo má jít do hrobu zhuntované.
V pátek dám ještě echo ohledně přesnějšího dojezdu na Žofín.
Že tys absolvoval nějaký ty preventivní prohlídky a teď tě doktoři strašej. U každý diety se dá hřešit. Já kdysi držel purinovou a taky občas dlabal dančí pajšl (což je na puriny to nejvíc nejhorší). Ale kupodivu mi to pomohlo a krvičku jsem měl jak děťátko. Takže co jsi měl zvýšený, poradíme. Osobně to neproberem, holt se jedu "léčit" jinam.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: JOŽKOLAND vol. X

Příspěvek od saburafu »

Máš recht Míro, taková neplánovaná preventivní a výsledky nic moc. Určité hodnoty musím prostě stlačit dolů a pak to bude lepší. Tak jako tak je to třeba. Nejsem ortodoxní, takže sem tam zobnu i něco méně schváleného ;-D Žijeme jen jednou a tělo má jít do hrobu zhuntované.

Do tomboly se pokusíme něco splašit. Doma nic není, tak musíme někde něco uzmout.

Sníh nevyžaduji. Stejně mi to hrabe jen na předek, takže je to passé :-/ ;-D 8-? Za nás alespoň jasnou a slunečnou oblohu, aby bylo na kávičku u kotelny nebo u rybníčka a je to gůt (*_^) |,,,,
Odpovědět

Zpět na „Srazy“