Přihlášení STi 3-door na SPZ

V této části bychom měli diskutovat o technických problémech, které nelze zařadit do konkrétní kategorie
Uživatelský avatar
valdík
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 136
Registrován: sob led 05, 2013 4:22 pm
Jméno a příjmení: Martin
Bydliště: Suchdol n. L. - České Budějovice

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od valdík »

Pufko: v Americe se tušim turbo coupe neprodávalo, to auto z odkazu bude asi přestavba z modelu RS, který měl původně 2.5ku n/a. Takže levácká coupe kastle by se dala sehnat, ale bez turbomotoru, pokud to teda nemaj nějak schválený. Doufám, že se teda s tim coupe nepletu, kdyžtak mě opravte. :)

Podle mě by mělo jít přihlásit turbo coupe po přestavbě z UK když je to v rámci EU. Když je možný postavit na papíry tohle to by v tom byl čert aby Subaru nešlo http://www.pjshop.cz/pjschop/10-Projekt ... kyline-GTR
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49575
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od VDC »

Myslíš Valdíku, jako že by to z RHD přestavěli na LHD v Anglii a pak se to teprve vezlo sem ? :-) To nevim, jestli by to bylo jednodušší. Podle mě nejjednodušší cesta k takovýmuhle autu, není-li možný ho přivézt z levostranný země EU, je český kocourkov a sem tam nějaká ta korekce notiček. Není to nic, čeho by se člověk měl bát. Moje XT má taky turbový papíry, i když je to atmosféra, protože je to nepřihlásitelná americká verze... :850:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Thanantos
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 531
Registrován: ned srp 19, 2012 9:03 am
Jméno a příjmení: Karel

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od Thanantos »

->VDC sá s šedou zónou taky problém nemám, ale chci se vyhnout situaci, kdy půjdu na STK, kde mě vyhodí s tím, že auto má jiný počet dveří :-)
Do práce a na cesty Legacy H6 v sedanu
Na srazy a výlety Sti Type R 2000
Na závody Sti RA 99
Ex WRX 2008
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1143
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od pufko »

V TP ani počet dverí nebýva zapísaný, ked už tak typ karoserie, mal som tu kdesi kopiu CZ TP, ale nemôžem ju nájsť
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49575
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od VDC »

Pufko má pravdu. Počet dveří býval ve starým techničáku, ale teď už tam není. Myslel jsem, že kecá, tak jsem se šel podívat a fakt tam dveře nejsou. :826:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
valdík
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 136
Registrován: sob led 05, 2013 4:22 pm
Jméno a příjmení: Martin
Bydliště: Suchdol n. L. - České Budějovice

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od valdík »

no když jsem teď koukal do svojeho TP tak tam mam karoserie: kombi 5 dv. samonosná takže zase kocourkov a záleží asi na uředníčkovi jak to tam napíše

jinak předtim jsem to myslel dotáhnout RHD sem tady přestavět a pak přihlásit ale to asi máš pravdu, že to pujde jen nějakým švindlem ikdyž jsme v EU
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10679
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od Mira »

Ještě k tomu Bímovu 22B. Já to auto viděl naživo dřív jak fotky a pak jsem přemýšlel jak je dělal, protože lak byl v pohodě. A projezdil jsem za ním pár km a nevycházel jsem z vytržení jak impozantně to zezadu vypadá. Až na tu cenu super i když "pouze" replika, ale origo 22B už je asi jak bájný jednorožec když jich bylo vyrobeno jen 424 ks. Ale v pár garážích určitě stojí. Škoda, že né v mojí.
Uživatelský avatar
PetrC
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: ned čer 02, 2013 10:11 am
Jméno a příjmení: Petr Celnar
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od PetrC »

Imprezu STI RA Limited Edition v sedanu předělanou na LHD známej přihlásil legálně, v techničáku ma šesti místnej VIN, takže origo JPN VINko. Tak nevim proč by to nešlo i u 2-door coupé.

Kdyžtak se ho poptám.
1996 R33 Skyline GT-R V-spec [490 HP/650 N·m]
MY96 SUBARU IMPREZA WRX STi Type RA Version II DCCD - JDM [275 HP/319 N·m] - SOLD :-(
v rodině:
MY96 SUBARU IMPREZA GT 555 [300 HP/350 N·m] - na nukleární pohon
MY06 SUBARU FORESTER 2.5XT [230 HP/320 N·m]
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od cerv »

Situace na trhu v Evropě:originál 22b i za 50 tis €...
http://fahrzeuge.autoscout24.de/?atype= ... tate=N%2CU

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
j3rry
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: pon dub 16, 2012 9:58 pm
Jméno a příjmení: Tomáš H.
Bydliště: Brno/Karviná/Pržno

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od j3rry »

offtopic :bp: Také jsem fo budoucna (tento rok to dost možná ještě nestihnu) rozhodnutý pro RAčko, případně Type R, pročetl jsem kde co, i na mezinárodních fórech, díky Newlimu jsem Type R mohl i kousek řídit, což mě vyloženě přesvědčilo na sto procent, že to chci ::-DD: , nicméně mě ani tolik netrápí fakt, že se to někde nějakým způsobem bude muset přihlásit (jedno, zda-li legálně, nebo nelegálně), jako spíše to, že sedačka spolujezdce není výškově stavitelná... s Newlim jsme se o tom krátce i bavili a na základě toho jsem nabyl dojmu, že "přehodit" řidičovu sedačku s tou od spolujezdce tak, aby byla řidičova sedačka (jakože po přestavbě na LHD) plně nastavitelná je údajně celkem problém, což by pro lidi s vyšším vzrůstem mohlo potencionálně znamenat nemožnost nalezení ideální řidičské polohy za volantem. Newlimu sedačka v jeho Type R plně vyhovuje, já jsem o něco vyšší, ale nakonec jsem celkem dobrou polohu za volantem našel, ale tak nějak jsem měl prostě pocit, že sedím trošku vysoko... Vím, že je to poznámka off-topic, jelikož se to týká vyloženě přestavby, navíc to někdo může považovat za nepodstatnou prkotinu, za což se omlouvám, ale napadlo mě, že by bylo dobré to zmínit... Napadlo mě, že to už možná někdo řešil... offtopic :bp:
1999 SF Subaru Forester 2.0 5MT
1995 GC8 Subaru Impreza WRX STi - sold
1996 Mazda MX-5 NA 1.6 66kw - R.I.P.
2005 Subaru Legacy 3.0R 6MT Spec.B Sedan - R.I.P. (ale resurrected a teď kdesi stále spokojeně vrčí)
2004 Subaru Legacy 2.5 5MT Sedan - R.I.P.
zdenal-awd
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: pát čer 10, 2011 4:43 pm
Jméno a příjmení: Zdenek Vavra

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od zdenal-awd »

To Mira> Ohledně jiného odstínu laku- podívej se do odkazu od Cerva výše auto za 50tis E a na fotkách se zdá, že to někdo stříkal doma, řekl bych že svoje dělá podklad materiálu a úhel dopadajícího světla(blatníky mají boule) takže světlo na ně dopadá pod jiným úhlem, tak proto fotky jsou jiné než skutečnost dle mého, ale možná se pletu hi hi hi.
Subaru Outback 3.0H6 154kw+LPG 280 000km voňavka
Subaru Legacy 2.5l 121kw 2005 210 000km
Subaru Outback 3.0H6 154kw 2003+LPG 580 00km část bude jezdit u předsedy
Subaru Outback 3.0H6 154kw 2001 316 000km ex. na orgány
Legacy Turbo Combi Limited 147kw 1994 236 000km stále v kompletní rekonstrukci
Sladoch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát srp 21, 2009 8:20 am

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od Sladoch »

Ahoj

patřím mezi majitele 3dveř,párkrát klepáno a stříkáno je to prostě divočák :-) ,přihlášeno na český, jak již tu bylo řečeno poptej se někoho kdo se touto problematikou zabývá - Subarumb.cz , boxerauto.cz , awd.cz, kluci určitě rádi pomohou .
Type R 99
Toy HJ60
W123
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od cerv »

Odstín tady napadal tuším Ladis :)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od SCOOTER »

Sladoch píše:Ahoj

patřím mezi majitele 3dveř,párkrát klepáno a stříkáno je to prostě divočák :-) ,přihlášeno na český, jak již tu bylo řečeno poptej se někoho kdo se touto problematikou zabývá - Subarumb.cz , boxerauto.cz , awd.cz, kluci určitě rádi pomohou .
Ty wee Sladochu ty žiješ :pr: ,je vidět že si po přečtení mého příspěvku hned věděl o koho jde :826: ,nemyslel jsem to proti Tobě nějak špatně :811: ,pouze realita která nastala...ale divočák to je :drive: .
Osobně si myslím že p.Bím ohledně přestavby poradí asi nejvíce...zkušenosti mluví za vše :850:
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Sladoch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát srp 21, 2009 8:20 am

Re: Přihlášení STi 3-door na SPZ

Příspěvek od Sladoch »

Ahoj nic se neděje chápu ,jinak mám ve velkým techničáku napsáno pouze sedan bez udání počtu dveří ,auto postavené na klíč od pana Bíma včetně přihlášení za 6 let naprostá spokojenost až na ty provozní náklady )))),ale když musíš tak musíš.
Type R 99
Toy HJ60
W123
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná technická diskuse“