Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24131
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Mira píše:Dvojka Prušinovský, Kolečko. Seriál Most u mne jako vše od nich boduje.
Jo Most si stáhnu až bude celý,viděl jsem jedničku a ta se mě teda líbila,bavil jsem se dooobře :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Bodyšek »

Zazivam tady neco podobneho od jednoho uzivatele . Tak ze vim jake to je. Dane pekne vysvetlene a napsane.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1256
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od schmako »

Mě udělalo radost téma tohoto vlákna. Jsem rád, že se pod jednou pokličkou vyskytly obě strany. Zazněly argumenty obou stran a jsem rád, že výstupem je odsouzení dělání bordelu a schovávání se za skupinu. Přijde mi totiž v pořádku aby každý měl odpovědnost sám za sebe a hnusí se mi když se zm.jdi (na obou stranách je jich dost) vymlouvají na systém, na ostatní jen ne zkrátka na sebe.
A k tomu popisu událostí jednoho nevinného - Nepřijde mi pravděpodobné aby tak chytrý, starostlivý a vůbec dost v pohodě kluk se z ničeho nic vyskytnul na místě, odkud jej vůbec může vytáhnout někdo ze zasahovky.
Taky mi nepřijde v pohodě princip aby kvůli tomu, že dvacet kluků běhá za míčem ( a dva jen stojí a čekají na ten míč ), spousta ostatních lidí co si dovolili žít zrovna po trase na zápas nebo v okolí, aby přicházeli o svůj majetek nebo byli obtěžováni.
Myslím že v Anglii, fungoval pricip, že když se potřeboval někdo mermomocí mydlit, tak se domluvil čas a všichni se sešli na vhodném místě, kde nikoho nesrali a tam se do sebe pustili. Žádné schovávání za hooligans, prostě každý za sebe.
Ale abych ukončil tento OT flame, tak jsem toho názoru, že tato problematika krásně vystihuje stav na našich silnicích ( jak v kabinách tak na povrchu ).

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
schmako
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1256
Registrován: stř srp 23, 2017 5:04 pm
Jméno a příjmení: Ondřej M.
Bydliště: Praha 6

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od schmako »

K Mostu: dlouho jsem nechápal jak to s tím Švédsko-dánským kriminálním seriálem myslíte, než jsem se podíval do programu abych zjistil, že v našich kotlinách se zrodil zcela originální název seriálu :-)) :-D

Odesláno z mého Redmi Note 4X pomocí Tapatalk
Subaru Outback 3.0R ExeNavi AT MY2007 zvaný: Otokar
Audi A6 C6 2006 - 2,7 TDi V6 MT - sedan s měchy, zvaný: Überauto
Škoda Octavia 2.0MPi kombi 4*4 MT (Ex do 2018)
Trabant T601 combi rv 1986 (Ex do 2016)
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16105
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od quickly »

sima píše:Moderátoři jsou velice,velice rozumní,nad věcí,někdy to nemají úplně lehké
Mně osobně moc pomohlo 8 let starostování, kdy v obci je do 200 lidí a debilů na zabití je tady dostatečně ;-D . Člověk se prostě musí na věc podívat s nadhledem a považovat cizí názor taky za názor.
Potom mi pomáhá moje práce, kdy komunikuji s lesáky (od hajných po generální ředitele) a NIKDY neplatí, že dokončený stupeň školy zaručuje určitou úroveň vystupování. Když je člověk debil a ignorant, tak mu VŠ je na nic. Stejně tak nemohu odsuzovat starší hajné s dlouhou praxí, kteří s IT trochu zápasí. Buď si s člověkem rozumím a rád mu pomohu nad normální úroveň, protože vidím, že chce pomoci, ale v okamžiku, kdy vidím, že je to meganarcist(k)a, tak řeknu to nejnutnější a nesnažím se pomáhat nad rámec.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24131
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

schmako píše: A k tomu popisu událostí jednoho nevinného - Nepřijde mi pravděpodobné aby tak chytrý, starostlivý a vůbec dost v pohodě kluk se z ničeho nic vyskytnul na místě, odkud jej vůbec může vytáhnout někdo ze zasahovky.
Se vším souhlasím,jen s tímto co jsem citoval ne,nevěřil by jsi,já taky ne,nebýt osobní zkušenosti a nebýt toho,že toho kluka znám,ale dost už bolo =)
Quickly,ty jsi postoupil svým povoláním na vyšší level,tohle se musí zažít,to člověka trochu změní,pokud chce tedy fungovat ku prospěchu věci.
Já se nechci vůbec srovnávat,ale co jsem v práci postoupil jinde,po několikáté,ty změny ve finále jsou šílené,když si vzpomenu na začátky,jaké jelito totální jsem byl :-D a jak mě vše bylo jedno a jak jsem byl vlastně nejvíc free a bezstarostně šťastný,je to jako vždy něco za něco.
Jak to jen zkrátit :-/ nej umění je být prostě nad věcí,zastavit se,vydechnout,zapřemýšlet,nedat na řeči,na ega,na drby,na zášť někdy taky,na předsudky,nedat se stáhnout tam kam člověk nechce a ledově klidně reagovat,nečířit zbytečně vody,je těžké se tomuhle vždy vymanit,každičký den téměř,furt dokola a odolat mnohým narážkám a kritikám,člověk se naučí být imunní,splachovací,jen pak přichází vždy situace,kdy si říká,že je už moc netečný a podezřívavý,ukončil bych to-jednoduše se snažit si zachovat zdravý rozum.
V práci se setkávám minimálně se 120 lidmi,minimálně,co člověk to jiná řeč,jiné otázky,požadavky a narážky,normálka no.Ale furt ve většině to jde,abych zas nekecal,hlavně když jsem tedy odpočatý a dobře se vyspím :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
marzi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1361
Registrován: čtv led 21, 2010 11:32 am
Jméno a příjmení: martin zich
Bydliště: plzen

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od marzi »

...jak si tak rano ctu, mimo jine i diskusi o fotbalovych fanouscich, a pak brouzdam po internetu, nedalo mi to vlozit sem nasledujici odkaz
https://www.krimi-plzen.cz/a/bitka-asi- ... -fanousku/
naprosto bez jakehokoliv vlasniho nazoru
Subaru Outback 2.0D MY 2008 prodáno
Subaru Legacy kombi 2,5GT MY 2010 prodáno
Subaru Impreza WRX STi MY 2006
BMW 330 Ci cabrio MY 2001
MB GLC 43 AMG MY 2018
Jaguar XK8 MY 1998
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48892
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

50-60 fanoušků... na kolik je stadion, na 11000... to celkem jasně vyjadřuje, kolik procent debilů mezi fanoušky je....
Podobné procento méně povedených kusů je i mezi Subaristy...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20510
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

Já bych se na to už vyprd. To je nekonečná diskuze a každej si bude mlet svoje a názor si díky několika příspěvkům stejně nezmění.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

Je to taková symbióza. Hooligans to v podstatě baví, policajti si zatrénují, oni se navzájem potřebujou a chcou Hodí se teda nějakému Mostečákovi ten poukaz? Škoda ho nevyužít...

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2859
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od .dundee. »

JirkaZ píše:... Hodí se teda nějakému Mostečákovi ten poukaz? Škoda ho nevyužít...
však on to Ondra z Počernic (Prahy) taky nemá daleko. Neboj, nevyužitý nezůstane.
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4310
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Ja si Most necham ujit, dekuji. Je to na me moc rychly okruh, nemam to tam rad.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20510
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

Jedná se myslím o půldenní kurz bezpečné jízdy co dává Subaru k novýmu autu. To Ondra stejně nepotřebuje :-). Pokud nikdo nechce, tak já si to klidně vezmu ať nepropadne.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Bodyšek »

JirkaZ píše:Je to taková symbióza. Hooligans to v podstatě baví, policajti si zatrénují, oni se navzájem potřebujou a chcou Hodí se teda nějakému Mostečákovi ten poukaz? Škoda ho nevyužít...

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)

Jirko a ty jsi jako povolani fizl? Obrázek. Poukaz bych si rad vzal ale mam to hodne z ruky. Diky


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

Bodysku, nejsem polda (ani pomocná stráž VB )

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“