Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odkud?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Děkuji všem!
Kdykoli je možno se setkat, bude li to v přijatelné vzdálenosti nebo při nějakém výletu. :)
Pak samozřejmě budu dávat vědět a založím tady o tom vlákno, ať navnadím případné další zájemce. Myslím, že mě bude bavit pořád, když mě bavily dva kusy při půlhodinové projížďce.

Jinak s tím víčkem mě to taky napadlo. V kanadě je zima častěji, a je tam pravděpodobnost něčeho takového. Benzin se tam dle mě nekrade. :)
Každopádně je to drobnost a řešit to nebudu. Možná kdyby někoho napadlo jak to esteticky vyřešit, třeba nějakým půlměsícem z černého plastu připraveným na další násilné odvíčkování, nebo zamalovat ty oděrky větší vrstvou a oleštit do hladka? Pak udělám foto.

Jinak je to kanada, je to připravené pro německo s mlhovkou. Je k tomu xx papírů od dekry a výrobce pro přihlášení s výjimkama. Auto je mladší 4 let. Teoreticky prý stačí s tím vším jít na evidenčku a pak rovnou přihlásit. Max nějaký oficiální překlad? Přecejen 1. platná německá STK, 2. německý TP, 3. výjimky přímo u dekry. Jsem zvědav co mi řeknou u nás na STK, jestli budu i tady na dekru kvůli výjimkám a pak čekat až to dolepí na ministerstvu. Nebo mě to mine..
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20510
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od námořník »

Já s tím nemám žádnou zkušenost, ale pokud to bylo přihlášený v EU, tak by neměl bejt žádnej problém a šel bych jenom s papirama z D. Ale určitě se někdo najde kdo to bude vědět.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 594
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Mam barvu na male oderky jestli budes chtit to trochu zamaskovat
Přílohy
Screenshot_20190121-152204_Gallery-288x512.jpg
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

ona je to taková, no spíše vryp. pak vyfotím všechny ty drobnosti a někdo mi třeba poradí co s tím. všechno má prý řešení aniž by se kvůli hlubokému milimetrovému vrypu musela lakovat půlka auta. :)
tohle se dá vrstvit a zaleštit ?

a pak podám report jak vypadalo přihlášení.
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 594
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Co mam auto rok a pul v ostrave,tak je samy sram a dulek...a to si davam majzla kde auto parkuji...jestli to tak pujde dal tak budu muset dat celolak
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 594
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Co mam auto rok a pul v ostrave,tak je samy sram a dulek...a to si davam majzla kde auto parkuji...jestli to tak pujde dal tak budu muset dat celolak
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48892
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od VDC »

Pokračování diskuse od koupě jsem přesunul do vozidel členů... https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... =39&t=8008
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“