P: Autosedacka Cybex Solution M-Fix

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
imagiag
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 384
Registrován: úte srp 23, 2011 2:30 pm
Jméno a příjmení: Petr Vlk
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

P: Autosedacka Cybex Solution M-Fix

Příspěvek od imagiag »

Díky mé nekonečné šikovnosti mám na prodej další autosedačku :)

Necelý měsíc stará Cybex Solution M-Fix 2016 Mars Red (https://www.mall.cz/autosedacky-15-36kg ... 6-mars-red), 15-36kg. Lze provozovat i bez isofixu.

Spadla mi při čištění auta z popelnice (tj asi 1m)... je malinko odřený plast v bodech dopadu, kostra se zdá zcela v pořádku, jeden polystyrén polstrování má asi 1cm nalomený okraj (ale není jisté od čeho, je to jinde než spadla) - konzultoval jsem to přímo se servisem Cybexu a sedačka by měla tohle vydržet, polystyrén lze za cca 300 dokoupit (ani nemá bezpečnostní funkci)... já ale mezitím již koupil jinou...

cena 2000 Kč (původně 4790), os. předání Liberec nebo Praha Černý Most...v případě zájmu dodám fotky

stále máme na prodej i menší verzi s pultíkem Juno Fix - https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... =34&t=5819 nová cena 2800 (nechci spamovat fórum aktualizací ceny)
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: P: Autosedacka Cybex Solution M-Fix

Příspěvek od alky »

SZ
Forester 2003 XT..starouš.. & Mazda CX 7 černej chrocht - alias Marabu and here comes: 2015 XT
Uživatelský avatar
imagiag
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 384
Registrován: úte srp 23, 2011 2:30 pm
Jméno a příjmení: Petr Vlk
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Autosedacka Cybex Solution M-Fix

Příspěvek od imagiag »

prodáno
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“