Pozdrav z cest - Norsko, Manger

Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1957
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Pozdrav z cest - Norsko, Manger

Příspěvek od Rudolfo »

TO VDC: No budu se muset o ty stany trochu zajímat, nebo vylepšovat spaní v autě. Olda mi tam udělá nezávislé topení, takže jen vymyslet předstan a bude to super. Zatím v Třeboni vyzkouším ten stan co mám a uvidíme.

Taky se už těším, jen nějak nestíhám. Nemám dodělané zpěvníky, kalendáře a DVD z akcí. Myslím, že po 5 ks DVD to bude stačit, když tak dalším zájemcům by jsme to poslali poštou.

Taky se těším. :cheers: :718:

Ruda
šintr
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 522
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Brno

Re: Pozdrav z cest - Norsko, Manger

Příspěvek od šintr »

Tak jsem si se zájmem přečetl článek a prohlédl část fotek a musím říct, že obdivuji lidi, kteří mají schopnost tak věcně a zajímavě popsat svoje zážitky jako Ty. Byla to určitě dovolená na kterou se nezapomíná!
Fotky jsou taky perfektní a určitě se k nim ještě vrátím, až budu mít víc času.
šintr
Outback H6 MY 2001
dříve:
Subaru Impreza 2.0 GL MY97
Subaru Leone Super Station 110 KW MY88
Subaru Leone Super Station MY87
Uživatelský avatar
Trndice
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 03, 2009 12:00 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav z cest - Norsko, Manger

Příspěvek od Trndice »

Rudolfo, tak jsem našla deník a my jsme tenkrát vyjížděli v 10:30 z Prahy, v Rostocku jsme byli ve 20:00, nalodily jsme se ve 23:00 a v 5:30 jsme byli v Trelleborgu. Musím říct, že to hrozně uteklo a nijak jsme nebyli z cesty unaveni. Nazpátek jsme jeli také trajektem, ale přes Dánsko. A jdu se konečně kouknout na ty Vaše fotky :826:
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1957
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Pozdrav z cest - Norsko, Manger

Příspěvek od Rudolfo »

Přátelé a přítelkyně (abych nezapoměl) 8) ,
v Třeboni jsem se setkal s PavlemXT, který Norsko jel v červnu - sice jel trochu větším autem z důvodů pohodlí, ale je "náš", takže si myslím, že uvítáte na našich stránkách i jeho zkušenosti z cest a nějaké ty fotky. :826:

Jinak děkuji za projevenou důvěru, co by průzkumného zpravodaje a dopisovatele. :718: Mám pro vás připraveny další informace z cest. Pro Ty, kteří nebyli v Třeboni a neviděli přednášku o Norsku mám alespoň malý dárek. Do tomboly jsem vytisknul 4 barevné kalendáře Norsko 2010 a aby vám nebylo líto :850: je kalendář vytvořen také do PDF souboru, který si můžete stáhnout z následujícího odkazu: http://www.subarufanclub.cz/images/Nors ... o2009A.pdf

Takže stačí vytisknout na barevné tiskárně, nebo jen tak koukat. :)

Mějte se

Ruda
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“